Menu Zamknij

Bezpieczeństwo przede wszystkim! Wybieramy najlepszy kask jeździecki

Kask jeździecki jest niezbędnym wyposażeniem dla wszystkich jeźdźców, każdej dyscypliny. Niezależnie od tego, czy jesteś skoczkiem, WKKW-istą, dresażystą – zakryjemy głowę wszystkimi Twoimi ulubionymi markami kasków jeździeckich.

Kask jeździecki to także integralny element Twojego stroju jeździeckiego, jest częścią Twojego indywidualnego wyglądu – klasycznego lub casualowego. Uvex wykorzystuje wiedzę techniczną i najnowocześniejsze materiały do ​​produkcji wyjątkowo smukłych i lekkich kasków jeździeckich o szczególnie eleganckich wzorach. Jeśli chodzi o komfort, dopasowanie i wyposażenie wewnętrzne, wyznacza nowe standardy w międzynarodowym jeździectwie.

Kask jeździecki – bezpieczeństwo, wygoda i elegancja

Kask jeździecki Uvex to idealne nakrycie głowy do ujeżdżenia, skoków przez przeszkody lub biegów przełajowych. Podczas treningu, WKKW lub spokojnej jazdy konnej. Niezależnie od tego, czy wybierzesz tradycyjny, czy bardziej designerski styl, każdy kask jeździecki to wysokiej jakości wykończenie. To także doskonała wentylacja, i niezrównane bezpieczeństwo.

Oto pięć modeli kasków, które szczególnie polecamy uwadze:

Wszechstronny kask Exxential II

Wykonany w konstrukcji inmould, łączy w sobie najwyższą ochronę oraz wygodę użytkowania. To przykład wysokiej jakości w bardzo dobrej, przystępnej cenie. Wszechstronny; zarówno do jazdy rekreacyjnej, jak i na zawody. Wyjątkowo lekki, o bardzo dobrej wentylacji. Ponadto, jest odpowiedni dla osób noszących okulary.

https://stipl.pl/sklep/kask-exxential-ii-uvex/

Wyjątkowy kask Elexxion Pro Ltd

To pierwszy na świecie kask jeździecki w ultranowoczesnej technologii hybrydowej. Rezultatem jest odporność, lekkość i świetna wentylacja. Zastosowane rozwiązanie umożliwiło ochronę krawędzi skorupy EPS, zaś technologia “double inmould” dodatkowo zabezpiecza przedni i tylny rant.  Gdziekolwiek pojedziesz – ten kask naprawdę przyciągnie wzrok. Żywe kolory wnoszą radość i wyznaczają nowe trendy w modzie jeździeckiej.

https://stipl.pl/sklep/kask-elexxion-pro-ltd-uvex/

Młodzieżowy kask jeździecki Onyxx

Dedykowany specjalnie dla dzieci i młodzieży. Lekki jak piórko, o bardzo dobrej wentylacji. Wnętrze kasku wyścielone jest oddychającą wkładką, zapewniającą komfort termiczny nawet podczas wzmożonego wysiłku fizycznego. Co ważne, wyściółka jest demontowana i może być prana, co pozwala na zachowanie higieny. Każde dziecko ma indywidualny kształt głowy.

https://stipl.pl/sklep/kask-onyxx-uvex/

Klasyczny kask Suxxeed Active

To elegancki kask, o klasycznym kształcie, w konstrukcji hardshell. Kombinacja zewnętrznej powłoki z ABS-u oraz wewnętrznej z EPS, zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. Dedykowany dla dresażystów oraz osób, które oprócz bezpieczeństwa i komfortu zwracają uwagę na ciekawy wygląd.

https://stipl.pl/sklep/kask-suxxeed-active-uvex/

Elegancki kask Suxxeed Diamond

To kask jeździecki o klasycznym kształcie, w konstrukcji hardshell. Kombinacja zewnętrznej powłoki z ABS-u oraz wewnętrznej z EPS, zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa. Zaprojektowany specjalnie dla Uvex`a przez firmę Swarovski panel środkowy, podkreśla wyjątkowość tego kasku. Dostosowany do noszenia okularów. Nadzwyczaj lekki i pomimo klasycznej formy, posiadający wspaniałą wentylację.

https://stipl.pl/sklep/kask-suxxeed-diamond-uvex/
Podziel się ze znajomymi