Menu Zamknij

Płatność i dostawa

Płatność

Obecnie akceptujemy następujące metody płatności (będziesz miał możliwość wyboru metody płatności podczas składania zamówienia):

  • Karta kredytowa (Visa, Mastercard, American Express)
  • Google Pay i Apple Pay
  • PayPal, Blik, przelewy bankowe

Nasza strona wykorzystuje ważny, zaufany certyfikat SSL, dzięki czemu połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.

Karty kredytowe i debetowe mają na nich umieszczony kod bezpieczeństwa. W przypadku większości kart będzie to 3-4 cyfrowy numer umieszczony na odwrocie. W przypadku kart American Express znajdziesz 3-4 cyfrowy numer wydrukowany na przedniej stronie karty.

Nie musisz mieć konta, aby złożyć zamówienie, ale posiadanie konta umożliwia zapisanie danych osobowych i przeglądanie poprzednich zamówień. Należy pamiętać, że nie przechowujemy żadnych informacji o płatnościach w ramach Twojego konta. Konto można założyć w dowolnym momencie lub wybierając odpowiednią opcję podczas składania zamówienia.

Dostawa

Koszty wysyłki różnią się w zależności od miejsca wysyłki, liczby zakupionych przedmiotów i wagi.

  • Bezpłatny Standard (1-5 dni roboczych) – Bezpłatny dla zamówień powyżej 400 PLN
  • Standard (1-5 dni roboczych)

Zamówienia wysyłane są zazwyczaj w ciągu 2-3 dni od daty zakupu. Rzeczywisty czas wysyłki i data dostawy mogą się różnić w zależności od lokalnych usług pocztowych w Twojej okolicy.

Tak, możemy wysyłać przesyłki do paczkomatu, na terenie całej Polski. Jednakże nie wszystkie przesyłki mogą iść do paczkomatu. Czasem ze względu na rodzaj przesyłki, jej wagę, czy rozmiary wysyłka do paczkomatu nie będzie możliwa.

Tak! Wysyłka jest dostępna na całym świecie za pośrednictwem wielu różnych przewoźników.