Menu Zamknij

Wodze gumowe antypoślizgowe Balotade

Wodze antypoślizgowe wykonane z połączenia dwóch materiałów – wysokiej jakości skóry oraz gumowej, zewnętrznej powłoki w miejscu kontaktu z ręką jeźdźca.

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
balotade

Wodze antypoślizgowe wykonane z połączenia dwóch materiałów – wysokiej jakości skóry oraz gumowej, zewnętrznej powłoki w miejscu kontaktu z ręką jeźdźca.

Skóra zapewnia odpowiednią wytrzymałość, część gumowana natomiast zapobiega samoistnemu przesuwaniu się i wypadaniu wodzy.

Paski wodzy są stosunkowo cienkie dzięki czemu bardzo dobrze układają się w dłoni i umożliwiają łatwą zmianę długości wodzy.

Model skierowany szczególnie do jeźdźców uprawiających skoki przez przeszkody i ceniących sobie komfort jaki daje pewny chwyt wodzy.

Wszystkie sprzączki wykonane są ze stali nierdzewnej w srebrnym kolorze i wyposażone są w rolki ułatwiające szybkie zapinanie i rozpinanie.

Dzięki skórzanym motylkom wytok nie przesuwa się zbytnio podczas jazdy.

Wodze antypoślizgowe dostępne są w dwóch kolorach: czarnym i brązowym

W ofercie dostępne są dwa rozmiary: Pony i Full

Sprawdź też jakie inne produkty Balotade znajdziesz w Stiplu.

Kolor

Brązowy, Czarny

Rozmiar

Full, Pony

Marka

Balotade

Balotade to polska firma serwisa wysokiej jakości profesjonalny sprzęt jeździecki. W ofercie firmy można znaleźć m.in. siodła, napierśniki, ochraniacze, ogłowia, wodze, wędzidła, czy odzież jeździecka. Wygoda dla konia i jego jeźdźca to priorytet firmy w produkowaniu sprzętu profesjonalnego sprzętu do jazdy konnej. Dlatego marka oferuje produkty ręcznie szyte z naturalj, ukierunkowuj markę. Jeździe do sportu, w których zawsze mamy jeździec: jeździec i koń. Obydwoje powinni być zaopatrzeni w sprzęcie nie tylko komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Bezpieczny sprzęt jeździecki na sprzęt wytrzymały i profesjonalnie wykonany. Dodatkowo powinno się mieć odpowiednio dobierać, a następnie pielęgnować. Balotade robi wszystko, aby badanie tym. Marka od wielu lat dba o konia oraz jeźdźca, a także dzieli się doświadczeniem i edukuje. Produkty Balotade można znaleźć w sklepach na całym świecie.
balotade