Menu Zamknij

Wędzidło zwykłe podwójnie łamane Black Steel Balotade

156,00 

Wędzidło zwykłe podwójnie łamane Black Steel Balotade to wędzidło pełne, z miedzianym łącznikiem.
Dzięki swojemu ciężarowi stabilnie leży w pysku konia. Dzięki zastosowaniu miedzianego łącznika i podwójnemu miejscu łamania wędzidło jest bardzo delikatne i świetnie sprawdza się nawet dla młodych koni.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
balotade

Wędzidło zwykłe podwójnie łamane Black Steel Balotade

Wędzidło zwykłe podwójnie łamane Black Steel Balotade z miedzianym łącznikiem.
To wędzidło pełne – dzięki swojemu ciężarowi stabilnie leży w pysku konia. Natomiast, dzięki zastosowaniu miedzianego łącznika i podwójnemu miejscu łamania wędzidło jest bardzo delikatne i świetnie sprawdza się nawet dla młodych koni.

Ścięgierz wykonany z ręcznie polerowanej „słodkiej” czarnej stali.

Wędzidło Black Steel ze słodkiej stali.

Słodkie żelazo w naturalny sposób wzmacnia wydzielanie śliny, a w trakcie użytkowania pod wpływem wilgoci, ciepła i działania powietrza powstaje delikatny nalot rdzy powierzchniowej o słodkim smaku, która naturalnie pobudza wydzielanie śliny u konia, co sprawia, że przyjmuje on lepiej wędzidło.

Czarne wędzidło zmieniające kolor.

Dzięki zastosowanej technologii, kiełzno zmienia kolor z czarnego, przez szare, do brązowego. Pomimo zachodzącego procesu utleniania, wędzidło nie traci swoich właściwości.

Wędzidło pobudzające ślinienie się koni.

Gdy materiał (czarna stal) reaguje z wilgocią, ciepłem i powietrzem w procesie zwanym utlenianiu powstaje rdza o słodkim posmaku.

Wędzidło z czarnej stali zmienia kolor oraz pojawia się nalot z rdzy. Nie martw się – to naturalny efekt. 

Większości wierzchowców odpowiada ten słodki smak i zaczynają mocniej żuć wędzidło.

10,5 cm, 11,5 cm, 12,5 cm, 13,5 cm, 14,5 cm

Sprawdź też jakie inne produkty Balotade znajdziesz w Stiplu.
Rozmiar

10,5 cm, 11,5 cm, 12,5 cm, 13,5 cm, 14,5 cm

Marka

Balotade

Balotade to polska firma serwisa wysokiej jakości profesjonalny sprzęt jeździecki. W ofercie firmy można znaleźć m.in. siodła, napierśniki, ochraniacze, ogłowia, wodze, wędzidła, czy odzież jeździecka. Wygoda dla konia i jego jeźdźca to priorytet firmy w produkowaniu sprzętu profesjonalnego sprzętu do jazdy konnej. Dlatego marka oferuje produkty ręcznie szyte z naturalj, ukierunkowuj markę. Jeździe do sportu, w których zawsze mamy jeździec: jeździec i koń. Obydwoje powinni być zaopatrzeni w sprzęcie nie tylko komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Bezpieczny sprzęt jeździecki na sprzęt wytrzymały i profesjonalnie wykonany. Dodatkowo powinno się mieć odpowiednio dobierać, a następnie pielęgnować. Balotade robi wszystko, aby badanie tym. Marka od wielu lat dba o konia oraz jeźdźca, a także dzieli się doświadczeniem i edukuje. Produkty Balotade można znaleźć w sklepach na całym świecie.
balotade

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wędzidło zwykłe podwójnie łamane Black Steel Balotade”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *