Menu Zamknij

Wędzidło zaprzęgowe Liverpool Argentan Balotade

192,00 

Wędzidło zaprzęgowe Liverpool Argentan Balotade dzięki swojej specyficznej konstrukcji zapewnia maksymalną precyzję i komfort w zaprzęgu.

Pierścienie, oraz łańcuszek wykonane ze stali nierdzewnej. Ścięgierz z argentanu.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
balotade

Wędzidło zaprzęgowe Liverpool Argentan Balotade

Wędzidło zaprzęgowe Liverpool Argentan Balotade dzięki swojej specyficznej konstrukcji zapewnia maksymalną precyzję i komfort w zaprzęgu. Może być stosowane zarówno w zaprzęgach jedno jak i kilkukonnych. Z powodzeniem sprawdzi się przy nauce młodych koni jak i w normalnej pracy tych już doświadczonych.

Pierścienie, oraz łańcuszek wykonane ze stali nierdzewnej. Ścięgierz z argentanu.

Dostępne w rozmiarach: 11,5 cm, 12,5 cm, 13,5 cm, 14,5 cm

Sprawdź też jakie inne produkty Balotade znajdziesz w Stiplu.
Rozmiar

10,5 cm, 11,5 cm, 12,5 cm, 13,5 cm, 14,5 cm

Marka

Balotade

Balotade to polska firma serwisa wysokiej jakości profesjonalny sprzęt jeździecki. W ofercie firmy można znaleźć m.in. siodła, napierśniki, ochraniacze, ogłowia, wodze, wędzidła, czy odzież jeździecka. Wygoda dla konia i jego jeźdźca to priorytet firmy w produkowaniu sprzętu profesjonalnego sprzętu do jazdy konnej. Dlatego marka oferuje produkty ręcznie szyte z naturalj, ukierunkowuj markę. Jeździe do sportu, w których zawsze mamy jeździec: jeździec i koń. Obydwoje powinni być zaopatrzeni w sprzęcie nie tylko komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Bezpieczny sprzęt jeździecki na sprzęt wytrzymały i profesjonalnie wykonany. Dodatkowo powinno się mieć odpowiednio dobierać, a następnie pielęgnować. Balotade robi wszystko, aby badanie tym. Marka od wielu lat dba o konia oraz jeźdźca, a także dzieli się doświadczeniem i edukuje. Produkty Balotade można znaleźć w sklepach na całym świecie.
balotade

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wędzidło zaprzęgowe Liverpool Argentan Balotade”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *