Menu Zamknij

Wędzidło podwójnie łamane Nathe z luźnymi pierścieniami – Sprenger

718,80 

Od ponad 20 lat NATHE projektuje i produkuje wędzidła syntetyczne dla koni uczestniczących w zawodach jeździeckich oraz użytkowanych rekreacyjnie.

Brak w magazynie

Kategoria: Tagi: ,

Wędzidło podwójnie łamane Nathe z luźnymi pierścieniami – Sprenger

Od ponad 20 lat NATHE projektuje i produkuje wędzidła syntetyczne dla koni uczestniczących w zawodach jeździeckich oraz użytkowanych rekreacyjnie. Wędzidła produkuje w Niemczech – od roku 2020 światowy dystrybutor to HS Sprenger. Obydwie firmy reprezentują wszystko to, co najlepsze w haśle „Made in Germany „.Dzięki „know how” SPRENGERA, wędzidła NATHE zyskały na jakości oraz funkcjonalności i doskonale dopełniają asortyment SPRENGERA.

Wędzidła NATHE posiadają gwarancję na rozerwanie ( wewnętrznego – stalowego rdzenia ) i zapewniają bezpieczne użytkowanie. Stosowane także u bardzo wrażliwych koni, które mają alergiczne problemy z wędzidłami metalowymi.

Jeźdźcy dla jeźdźców

Hasło firmy NATHE – ” Jeźdźcy dla jeźdźców ” idealnie wpisuje się w filozofię HS SPRENGER opierającą rozwój na ścisłej współpracy z zawodowymi jeźdźcami i naukowcami. Dla zapewnienia większej rozpoznawalności oraz ułatwienia klientom odróżnienia od innych podobnych wędzideł na rynku, wykreowano nowe logo – umieszczone na każdym wędzidle.

Wędzidło podwójnie łamane Nathe z luźnymi pierścieniami – Sprenger to przyjazny wybór dla pyska i języka konia. Dodatkowo, łącznik wykonano z antyalergicznego tworzywa sztucznego. Równomiernie oddziałowuje na całą powierzchnię języka oraz żuchwę. Klasyczne wędzidło, nadające się do wszelkich dyscyplin jeździeckich na wszystkich poziomach wyszkolenia. Ponadto, występuje także jako wędzidełko do munsztuka.

ROZMIARY wędzideł i wędzidełek na załączonych zdjęciach.

QUALITIES/ jakość – rodzaj materiału
00 – tworzywo termoplastyczne, kółka ze stali nierdzewnej.

UWAGA. Należy pamiętać, iż tworzywo jest bardziej delikatne od metalu i w związku z tym może być „pogryzione” przez konia.