Menu Zamknij

Wędzidło Nathe pojedynczo łamane z luźnymi pierścieniami – Sprenger

610,80 

Od ponad 20 lat NATHE projektuje i produkuje wędzidła syntetyczne dla koni uczestniczących w zawodach jeździeckich oraz użytkowanych rekreacyjnie.

Brak w magazynie

Kategoria: Tagi: ,

Wędzidło Nathe pojedynczo łamane z luźnymi pierścieniami – Sprenger

Od ponad 20 lat NATHE projektuje i produkuje wędzidła syntetyczne dla koni uczestniczących w zawodach jeździeckich oraz użytkowanych rekreacyjnie. Wędzidła produkuje w Niemczech – od roku 2020 światowy dystrybutor to HS Sprenger. Obydwie firmy są odzwierciedleniem wszystkiego co najlepsze w haśle „Made in Germany „. Dzięki „know how” SPRENGERA, wędzidła NATHE zyskały na jakości oraz funkcjonalności i doskonale dopełniają asortyment SPRENGERA.

Wędzidła NATHE posiadają gwarancję na rozerwanie ( wewnętrznego – stalowego rdzenia ) i zapewniają bezpieczne użytkowanie. Stosowane u bardzo wrażliwych koni, które mają alergiczne problemy z wędzidłami metalowymi.

Jeźdźcy dla jeźdźców

Hasło firmy NATHE – ” Jeźdźcy dla jeźdźców ” idealnie wpisuje się w filozofię HS SPRENGER opierającą rozwój na ścisłej współpracy z zawodowymi jeźdźcami i naukowcami. Dla zapewnienia większej rozpoznawalności oraz ułatwienia klientom odróżnienia od innych podobnych wędzideł na rynku, wykreowano nowe logo – umieszczone na każdym wędzidle.

Wędzidło Nathe pojedynczo łamane z luźnymi pierścieniami – Sprenger przyjazne dla pyska i języka konia. Łącznik wykonany jest z antyalergicznego tworzywa sztucznego. Umożliwia bezpośrednie i precyzyjne oddziaływanie na krawędzie języka oraz żuchwę. Klasyczne wędzidło, nadające się do wszelkich dyscyplin jeździeckich na wszystkich poziomach wyszkolenia.

Występuje także jako wędzidełko do munsztuka.

ROZMIARY wędzideł i wędzidełek na załączonych zdjęciach.

QUALITIES/ jakość – rodzaj materiału
00 – tworzywo termoplastyczne, kółka ze stali nierdzewnej