Menu Zamknij

Wędzidło Nathe elastyczne Mullen z luźnymi pierścieniami – Sprenger

370,80 

Od ponad 20 lat NATHE projektuje i produkuje wędzidła syntetyczne dla koni uczestniczących w zawodach jeździeckich oraz użytkowanych rekreacyjnie.

Brak w magazynie

Kategoria: Tagi: ,

Wędzidło Nathe elastyczne Mullen z luźnymi pierścieniami – Sprenger

Od ponad 20 lat NATHE projektuje i produkuje wędzidła syntetyczne dla koni uczestniczących w zawodach jeździeckich oraz użytkowanych rekreacyjnie. Produkcja wędzideł ma miejsce w Niemczech – od roku 2020 światowym dystrybutorem jest HS Sprenger. Obydwie firmy są odzwierciedleniem wszystkiego co najlepsze w haśle „Made in Germany „. Dzięki „know how” SPRENGERA, wędzidła NATHE zyskały na jakości oraz funkcjonalności i doskonale dopełniają asortyment SPRENGERA.

Wędzidła NATHE posiadają gwarancję na rozerwanie ( wewnętrznego – stalowego rdzenia ) i zapewniają bezpieczne użytkowanie. Można je stosować u bardzo wrażliwych koni, które mają alergiczne problemy z wędzidłami metalowymi.

Hasło firmy NATHE – ” Jeźdźcy dla jeźdźców ” idealnie wpisuje się w filozofię HS SPRENGER opierającą rozwój na ścisłej współpracy z zawodowymi jeźdźcami i naukowcami. Dla zapewnienia większej rozpoznawalności oraz ułatwienia klientom odróżnienia od innych podobnych wędzideł na rynku, wykreowano nowe logo – umieszczone na każdym wędzidle.

Wędzidło Nathe elastyczne Mullen z luźnymi pierścieniami – Sprenger jest przyjazne dla pyska i języka konia. Wykonane z małym portem oraz stalowym rdzeniem. Wędzidło realizuje stały i równomierny nacisk na język. Wzmocnienie pomocy biegnących od wodzy skutkuje zwiększeniem nacisku na krawędzie języka.Odpowiednie dla młodych i wrażliwych koni.

ROZMIARY wędzideł na załączonych zdjęciach. Występuje w rozmiarze „pony”.

QUALITIES/ jakość – rodzaj materiału
00 – tworzywo termoplastyczne, kółka ze stali nierdzewnej

UWAGA. Należy pamiętać, iż tworzywo jest bardziej delikatne od metalu i w związku z tym może być „pogryzione” przez konia.