Menu Zamknij

Wędzidło Cyganka podwójnie łamane puste Balotade

Wędzidło Cyganka podwójnie łamane puste Balotade®
Cyganka dzięki możliwości użycia drugiej wodzy leży w pysku inaczej niż standardowe wędzidło.

Tego produktu nie ma na stanie i nie jest dostępny.

balotade

Wędzidło Cyganka podwójnie łamane puste Balotade®

Cyganka dzięki możliwości użycia drugiej wodzy leży w pysku inaczej niż standardowe wędzidło. Doskonale sprawdza się u koni mających tendencję do wieszania się na wędzidle. Jest mocniejsza od standardowych modeli.

Jeździec używając drugiej wodzy powoduje rotację wędzidła i podnosi je w pysku. Z uwagi na silne działanie zaleca się je przede wszystkim dla doświadczonych jeźdźców.

Wędzidło jest puste, dzięki temu jest lekkie.

Ścięgierz oraz pierścienie wykonane ze stali nierdzewnej.

Sprawdź też jakie inne produkty Balotade znajdziesz w Stiplu.

Rozmiar wędzidla

12.5 cm, 13.5 cm, 14.5 cm

Marka

Balotade

Balotade to polska firma serwisa wysokiej jakości profesjonalny sprzęt jeździecki. W ofercie firmy można znaleźć m.in. siodła, napierśniki, ochraniacze, ogłowia, wodze, wędzidła, czy odzież jeździecka. Wygoda dla konia i jego jeźdźca to priorytet firmy w produkowaniu sprzętu profesjonalnego sprzętu do jazdy konnej. Dlatego marka oferuje produkty ręcznie szyte z naturalj, ukierunkowuj markę. Jeździe do sportu, w których zawsze mamy jeździec: jeździec i koń. Obydwoje powinni być zaopatrzeni w sprzęcie nie tylko komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Bezpieczny sprzęt jeździecki na sprzęt wytrzymały i profesjonalnie wykonany. Dodatkowo powinno się mieć odpowiednio dobierać, a następnie pielęgnować. Balotade robi wszystko, aby badanie tym. Marka od wielu lat dba o konia oraz jeźdźca, a także dzieli się doświadczeniem i edukuje. Produkty Balotade można znaleźć w sklepach na całym świecie.
balotade