Menu Zamknij

Wędzidło anatomiczne Beval z rolką Balotade

240,00 

Wędzidło anatomiczne Beval z rolką Balotade – ścięgierz jest lekko wygięty, co ułatwia dopasowanie do końskiego podniebienia. Przy mocniejszym działaniu wodzy zmieniają one nieco położenie, działając mocniej na język. Pomaga unikać niewskazanych zachowań konia na wędzidło, przekładania języka.

Ścięgierz oraz pierścienie wykonane ze stali nierdzewnej.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
balotade

Wędzidło anatomiczne Beval z rolką Balotade

Wędzidło anatomiczne Beval z rolką Balotade – w tych wędzidłach ścięgierz jest lekko wygięty, co ułatwia dopasowanie do końskiego podniebienia. Przy mocniejszym działaniu wodzy zmieniają one nieco położenie, działając mocniej na język. Pomaga unikać niewskazanych zachowań konia na wędzidło, przekładania języka.

Ścięgierz oraz pierścienie wykonane ze stali nierdzewnej.

Wędzidło Beval jest zwykle stosowane w przypadku koni silnych i słabo zwracających uwagę na działanie wędzidła. Często jest używany również przez dzieci. Dzięki temu zwiększa się ich kontrolę nad końmi. Wewnątrz kółek wędzidłowych znajdują się półkola, do których przypięte są wodze i paski policzkowe.

Jeździec poprzez oddziaływanie ręką sprawia, że wędzidło delikatnie się obraca. Jeździec wywiera większy nacisk na potylicę i pysk konia poprzez patent pracujący na zasadzie delikatnej dźwigni.

Zastosowane w wędzidle rolki obracają się w końskim pysku, dając mu coś do zabawy, jednocześnie redukując prawdopodobieństwo, że wędzidło zostanie złapane lub przytrzymane przez zęby konia.

Dostępne w rozmiarach: 11,5 cm, 12,5 cm, 13,5 cm, 14,5 cm

Sprawdź też jakie inne produkty Balotade znajdziesz w Stiplu.
Rozmiar

10,5 cm, 11,5 cm, 12,5 cm, 13,5 cm, 14,5 cm

Marka

Balotade

Balotade to polska firma serwisa wysokiej jakości profesjonalny sprzęt jeździecki. W ofercie firmy można znaleźć m.in. siodła, napierśniki, ochraniacze, ogłowia, wodze, wędzidła, czy odzież jeździecka. Wygoda dla konia i jego jeźdźca to priorytet firmy w produkowaniu sprzętu profesjonalnego sprzętu do jazdy konnej. Dlatego marka oferuje produkty ręcznie szyte z naturalj, ukierunkowuj markę. Jeździe do sportu, w których zawsze mamy jeździec: jeździec i koń. Obydwoje powinni być zaopatrzeni w sprzęcie nie tylko komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Bezpieczny sprzęt jeździecki na sprzęt wytrzymały i profesjonalnie wykonany. Dodatkowo powinno się mieć odpowiednio dobierać, a następnie pielęgnować. Balotade robi wszystko, aby badanie tym. Marka od wielu lat dba o konia oraz jeźdźca, a także dzieli się doświadczeniem i edukuje. Produkty Balotade można znaleźć w sklepach na całym świecie.
balotade

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Wędzidło anatomiczne Beval z rolką Balotade”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *