Menu Zamknij

WALDHAUSEN Elastyczne pasy krzyżowe do derki

52,80 

Pasy do derki firmy Waldhausen:

-zapinane między nogami konia,

-posiadają regulację długości,

-zapobiegają przesuwaniu się derki.

Kolor: czarny

waldhausen

Elastyczne pasy krzyżowe do derki marki Waldhausen.

WALDHAUSEN Elastyczne pasy krzyżowe do derki posiadają regulację długości. Zapina się je między nogami konia, w celu zapobieganiu przesuwania się derki.

Występują w kolorze czarnym.

Derka to niezbędny element wyposażenia naszego konia, jednak w sklepach często spotykamy się z derkami, które nie posiadają specjalnych pasów, co skutkuje brakiem stabilności derki założonej koniowi. Pasy krzyżowe to element na który powinniśmy zwrócić uwagę. Okazują się bowiem niezwykle ważne w kwestii stabilności derki zakładanej naszemu koniowi.

 

Marka

Waldhausen

Firma Waldhausen oferuje pełną gamę odzieży oraz artykułów jeździeckich na wszelkie okazje. Niezależnie od tego, czy jeździsz rekreacyjnie, westernowo czy turniejowo,  na pewno znajdziesz coś dla siebie i swojego konia. Produkty są skierowane zarówno do kobiet i mężczyzn, jak i do dzieci i młodzieży. Sprzęt jeździecki jest dostępny w każdym rozmiarze- Shetty, Pony, Cob, czy Full. Każdy jeździec znajdzie coś, co spełni jego oczekiwania. Marka stawia na najwyższą jakość w konkurencyjnej cenie. Historia Waldhausena sięga 1836 roku, a ciągły rozwój powoduje, że niemiecki producent jest dostępny aż w 70 krajach. Produkty są wykonywane z wysokiej jakości materiałów, przy zachowaniu jak najlepszej ceny, co sprawia, że wielu zawodowych jeźdźców przy zakupach decyduje się właśnie na tę firmę. W ofercie marki znajdziemy produkty takie jak: kurtki jeździeckie, bryczesy, kaski jeździeckie, buty, czapki, baty, siodła, uzdy, derki, wiadra, zgrzebła, artykuły do lonżowania czy artykuły spożywcze. Decydując się na Waldhausen otrzymujesz wysoki komfort użytkowania dla jeźdźca i jego konia.
waldhausen