Menu Zamknij

WALDHAUSEN CHRISTINA Szczotka dla konia do kopyt z naturalnego włosia

 111,00

WALDHAUSEN CHRISTINA Szczotka dla konia do kopyt z naturalnego włosia wyprodukowana w Niemczech. Długość szczotki to 14 cm, a długość jej włosia to 4,5 cm. Szczotka oprawiona lakierowanym drewnem.

Kategoria: Tagi: ,
waldhausen

WALDHAUSEN CHRISTINA Szczotka dla konia do kopyt z naturalnego włosia wyprodukowana w Niemczech. Długość szczotki to 14 cm, a długość jej włosia to 4,5 cm.

Szczotka oprawiona lakierowanym drewnem. Posiada rączkę wykonaną z filcu, dzięki której komfortowo trzyma się ją w reku. Szczotka wykonana z twardego, naturalnego włosia. Właśnie dlatego idealnie sprawdzi się do czyszczenia kopyt konia. Pamiętajmy o dokładnym i regularnym czyszczeniu końskich kopyt, aby uniknąć problemów takich jak gnicie strzałki.

Marka

Waldhausen

Firma Waldhausen oferuje pełną gamę odzieży oraz artykułów jeździeckich na wszelkie okazje. Niezależnie od tego, czy jeździsz rekreacyjnie, westernowo czy turniejowo,  na pewno znajdziesz coś dla siebie i swojego konia. Produkty są skierowane zarówno do kobiet i mężczyzn, jak i do dzieci i młodzieży. Sprzęt jeździecki jest dostępny w każdym rozmiarze- Shetty, Pony, Cob, czy Full. Każdy jeździec znajdzie coś, co spełni jego oczekiwania. Marka stawia na najwyższą jakość w konkurencyjnej cenie. Historia Waldhausena sięga 1836 roku, a ciągły rozwój powoduje, że niemiecki producent jest dostępny aż w 70 krajach. Produkty są wykonywane z wysokiej jakości materiałów, przy zachowaniu jak najlepszej ceny, co sprawia, że wielu zawodowych jeźdźców przy zakupach decyduje się właśnie na tę firmę. W ofercie marki znajdziemy produkty takie jak: kurtki jeździeckie, bryczesy, kaski jeździeckie, buty, czapki, baty, siodła, uzdy, derki, wiadra, zgrzebła, artykuły do lonżowania czy artykuły spożywcze. Decydując się na Waldhausen otrzymujesz wysoki komfort użytkowania dla jeźdźca i jego konia.
waldhausen