Menu Zamknij

Torpol Ochraniacze Magnetyczne Hoof Care

694,80 

Torpol Ochraniacze Magnetyczne Hoof Care™

Niezastąpione w stajni. Magnetic Field Therapy™ to autorska technologia, która z powodzeniem wykorzystywana jest w profilaktyce, rehabilitacji i jako wspomaganie leczenia koni ze skłonnościami do opojów.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
torpol

Torpol Ochraniacze Magnetyczne Hoof Care™

Niezastąpione w stajni. Magnetic Field Therapy™ to autorska technologia, która z powodzeniem wykorzystywana jest w profilaktyce, rehabilitacji i jako wspomaganie leczenia koni ze skłonnościami do opojów – po urazach ścięgien i stawów. Umiejscowione wzdłuż ścięgien magnesy tworzą pole magnetyczne, które rozszerza naczynia krwionośne i przyspiesza regenerację tkanek oraz usuwanie toksyn. W naturalny sposób wyrównuje deficyt energetyczny, co pozwala na szybsze uruchomienie procesów naprawczych organizmu.

Ochraniacze magnetyczne składają się z zewnętrznego korpusu oraz dopinanych wkładów Hoof Care™ – dzięki wydłużeniu i wzbogaceniu o magnesy dodatkowo chroni kopyto i wspomaga w leczeniu po urazach stawu koronkowego.

Wymiary: 56/46 cm
COB: 51/42 cm

Opakowanie: 2 szt.

 

Torpol Ochraniacze Magnetyczne Hoof Care

Korpus: ortalion (100% poliester), siatka dystansowa 3D, mikrofaza (100% poliester), wypełnienie z włókniny 80g, 6 neodymowych aktywatorów magnetycznych (NMA) o mocy 3650 Gauss /szt. zabezpieczone folią PVC, guma, taśma typu rzep, taśma nośna

Wkład Hoof Care™ : dzianina wełniana (50% wełna, 50% poliester), drelich (50% bawełna, 50% poliester), wypełnienie z włókniny 80g, ortalion (100% poliester), RIP-STOP (100% poliester), 4 neodymowe aktywatory magnetyczne (NMA) o mocy 3650 Gauss /szt. zabezpieczone folią PVC, dodatkowe mocowanie na kopycie- taśma typu rzep, guma

 

Wzór zastrzeżony, podlega ochronie prawnej na terenie Unii Europejskiej.

Rozmiar ochraniaczy

Cob, Full

Marka

Torpol

Torpol to polska, rodzinna firma obecna na rynku od 2005 roku. Jednak pierwsze kroki w branży jeździeckiej stawiali już w latach dziewięćdziesiątych. Przedmiotem zainteresowania firmy od początku był wpływ pola magnetycznego na organizm człowieka i możliwość jego zastosowania w produktach użytku codziennego. Pierwsze produkty to pojedyncze zlecenia, przeznaczone raczej dla koni użytkowych, rekreacyjnych lub po urazach. Szybko potwierdziło się, że to co pomaga człowiekowi, może też pomóc zwierzęciu. Wtedy ruszyła produkcja artykułów dla koni, i do dzisiaj wszystko w firmie Torpol kręci się wokół koni. W kreowaniu produktów skupiają się na praktycznych rozwiązaniach. Praca nad produktami zaczyna się od potrzeby. Na początku ta potrzeba jest zdefiniowana, a następnie produkty są do niej dopasowane i firma przystępuje do realizacji. Firma ma swoje opracowane modele, fasony i kroje. Surowce kupują w Polsce, poza drobnymi wyjątkami, jak na przykład magnesy czy wełna Nelson wykorzystywana w ochraniaczach. Wełnę od lat nabywają od włoskiego producenta, który sprostał wymaganiom Torpolu. Natomiast magnesy, posiadające certyfikaty medyczne, kupują w Niemczech. Produkcja w całości realizowana jest w nowoczesnych zakładzie w Łapalicach, obok Kartuz. Torpol nieustannie pilnuje wysokiej jakości swoich produktów i konsekwentnie budują swoją markę. Produktem numer jeden to ich ochraniacze magnetyczne, które spełniają wszystkie postawione sobie kryteria. Są praktyczne i wygodne w użytkowaniu. Sprawdzają się w profilaktyce, jak i wspomagają leczenie. Dodatkowo, charakteryzują się niezwykła wytrzymałością.
torpol

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Torpol Ochraniacze Magnetyczne Hoof Care”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *