Menu Zamknij

Tabliczka na boks Marstall

 30,00

Tabliczka na boks Marstall to praktyczna kredowa tablica, całkowicie zmywalna.

Tablica oraz pozostałe produkty Marstall wykonano z certyfikowanych tworzyw sztucznych. Firma Marstall oferuje szeroką gamę gadżetów, które bez wątpienia przydadzą się w każdej stajni.

Kategoria: Tagi: ,

Tabliczka na boks Marstall

tabliczka na boks marstall

Tabliczka na boks Marstall to praktyczna kredowa tablica, całkowicie zmywalna. Tablica oraz pozostałe produkty marki Marstall wykonano z certyfikowanych tworzyw sztucznych. Firma Marstall oferuje szeroką gamę gadżetów, które bez wątpienia przydadzą się w każdej stajni.

Tabliczka na boks Marstall i bezpieczeństwo Twojego konia

Wszystkie oferowane przez firmę Marstall produkty, powstają wyłącznie z lokalnych surowców pozyskiwanych zgodnie ze standardami europejskimi. Ponadto, każda partia surowca do produkcji poddawana jest wnikliwym badaniom laboratoryjnym. Możesz więc być pewny, że produkty są w pełni bezpieczne dla zdrowia Twojego konia.

O firmie MARSTALL

Marka Marstall powstała w 1974 roku i jest cenionym producentem naturalnych pasz dla koni. Jako pierwsza na rynku europejskim wprowadziła rodzaj pełnowartościowych pasz typu musli. W ofercie Marstall możesz znaleźć również akcesoria, suplementy, mesz oraz przysmaki. Szeroki wybór pasz dla koni sportowych, rekreacyjnych i hodowlanych, a także dodatki paszowe dla koni – wszystko to znaleźć możesz znaleźć w ofercie firmy. Dostępna jest także pasza dla koni niepracujących, nadpobudliwych, oraz – próbki pasz, abyś mógł podjąć najwłaściwszą decyzję w kwestii żywienia Twojego konia.

Naturalna i bez konserwantów pasza dla koni

Marstall dostarcza najwyższej jakości pasze dla koni sportowych, hodowlanych i rekreacyjnych. Ponadto, w trosce o zadowolenie klientów produkty dla koni marstall są stale udoskonalane. Dzięki temu powstała m.in. tania pasza niskoenergetyczna dla konia niepracującego oraz pasza wysokoenergetyczna dla koni sportowych. Powstała również naturalna pasza dla koni z wrzodami, pozbawiona melasy, oraz dodatki paszowe dla koni, wzbogacające ich dietę o wartościowe składniki odżywcze.

Firma Marstall na bieżąco śledzi publikacje i badania naukowe dotyczące żywienia koni, przez co niezmiennie udoskonala swoje produkty. Dlatego w jej ofercie znajduje się wyłącznie pełnowartościowa pasza dla koni. Firma służy również pomocą oraz dzieli się wiedzą popartą wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie żywienia koni. Oferuje profesjonalne doradztwo żywieniowe na podstawie ankiety, do której link znajduje się na stronie internetowej. Doświadczeni specjaliści pomogą w opracowaniu odpowiedniej diety oraz doborze produktów, jak przysmaki, czy pasza dla koni. Cena za proponowane przez nich pasze dla konia idzie w parze z wysoką jakością i bezpieczeństwem.

Mesz i przysmaki dla konia marki Marstall

Wyjątkowość produktów Marstall polega na różnorodności receptury bogatej w naturalne witaminy i minerały, aminokwasy egzogenne oraz zioła. Wszystko po to, by pasza energetyczna dla koni w pełni pokryła jego zapotrzebowanie na niezbędne składniki odżywcze i mineralne w minimalnej dawce. Dostępna jest zarówno bezzbożowa pasza dla koni wrzodowych, pasza dla koni na przyrost mięśni. W ofercie Marstall jest także granulat dla koni oraz mesz do samodzielnego przygotowania.

 

Dodatkowo, kupując produkty z logiem marstall wspierasz rozpoznawalność i rozwój polskich marek.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Tabliczka na boks Marstall”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *