Menu Zamknij

Suplement Vitamin E Selen Marstall

238,80 534,00 

Suplement Vitamin E Selen Marstall to skoncentrowany preparat z selenem i witaminą E wspomagający metabolizm mięśni i przyspieszający ich regenerację. W formie wygodnego do podania, smacznego granulatu.

Suplement Vitamin E & Selen skutecznie zapobiega niedoborom witaminy E i selenu u koni w intensywnym treningu. Preparat przy stałej suplementacji chroni organizm przed przeciążeniem. Ponadto, witamina E ma także korzystny wpływ na rozród, wspomagając płodność u klaczy.

Dostępne w opakowaniach: puszka 1 kg / wiaderko 3 kg

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,

Suplement Vitamin E Selen Marstall

Opakowanie: puszka1 kg / wiaderko 3 kg

vitamin e selen marstall

Suplement Vitamin E Selen Marstall to skoncentrowany preparat z selenem i witaminą E wspomagający metabolizm mięśni i przyspieszający ich regenerację. W postaci wygodnego do podania, smacznego granulatu.

Suplement Vitamin E Selen Marstall – przy intensywnych treningach

Elektrolyte Marstall

Kiedy wzrasta intensywność treningów u konia, wielokrotnie wzrasta też zapotrzebowanie na witaminę E i selen. Te związki organiczne odgrywają istotną rolę w przemianach metabolicznych zachodzących w mięśniach. Niedobór tych składników może prowadzić do wyraźnego osłabienia organizmu, a także uszkodzenia komórek mięśniowych. Natomiast długotrwały deficyt wielokrotnie zwiększa ryzyko uszkodzeń mięśnia sercowego. Zaobserwowanie pogorszenia jezdności, utraty taktu i regularności chodów oraz usztywnienie mięśni szyi i grzbietu to sygnał, którego nie powinno się bagatelizować. Może to świadczyć o niedoborze selenu i witaminy E. Jeśli pojawią się wątpliwości zaleca się wykonanie badań z krwi lub włosa.

Suplement Vitamin E & Selen skutecznie zapobiega niedoborom witaminy E i selenu u koni w intensywnym treningu. Aby chronić organizm przed przeciążeniem, konie poddawane dużym obciążeniom wymagają stałej suplementacji. Ponadto, witamina E ma także korzystny wpływ na rozród, wspomagając płodność u klaczy.

Witaminy i suplementy dla koni

Elektrolyte Marstall

Oczywistym jest fakt, że każdy koń jest inny i ma inne potrzeby. Czasem standardowe rozwiązania żywieniowe nie wystarczają. Dlatego firma  Marstall wyszła naprzeciw oczekiwaniom i oferuje szeroką gamę produktów uzupełniających codzienną dietę. Znajdziesz tu zarówno preparaty ogólnowitaminowe dla wszystkich koni, jak i wyspecjalizowane produkty dla koni. Dla tych, o podwyższonym zapotrzebowaniu na poszczególne składniki odżywcze, jak i cierpiących na niedobory. Produkty Marstall wspierają formę i samopoczucie koni sportowych, rekreacyjnych i hodowlanych, a także koni cierpiących na dolegliwości ze strony układu pokarmowego, lipcówkę czy problemy kopytowe.

Marka Marstall – zdrowe i naturalne pasze

Firma Marstall powstała w 1974 roku i jest wiodącym producentem naturalnych pase dla koni. Rynek europejski  docenia firmę jako prekursora pełnowartościowych pasz typu musli. W ofercie firmy znajdziesz również suplementy, mesz oraz przysmaki. Paszę dla koni sportowych, rekreacyjnych i hodowlanych, a także dodatki paszowe dla koni. W ofercie dostępna jest pasza dla koni niepracujących, nadpobudliwych, a także próbki pasz. Oferowane przez nas produkty powstają wyłącznie z lokalnych surowców pozyskanych zgodnie z europejskimi standardami. Każdą partię surowca poddano badaniom laboratoryjnym, dlatego produkty Marstall to bezpieczny wybór dla Twojego konia.

Aby osiągnąć zamierzone efekty, należy karmić konie zgodnie z zaleceniami podanymi w opisie produktu i na opakowaniu.

Waga Brak danych
Waga

1 kg, 3 kg

Opakowanie

Puszka, Wiaderko

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Suplement Vitamin E Selen Marstall”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *