Menu Zamknij

Suplement Magnesium Marstall

238,80 549,60 

Suplement Magnesium to skoncentrowany preparat na bazie magnezu do stosowania przede wszystkim u koni nerwowych i nadpobudliwych, a także poddawanych dużym obciążeniom i narażonych na stres.

Ponadto, stanowi źródło witamin z grupy B, witaminy E, wapnia i selenu. Preparat ozytywnie wpływa na układ nerwowy i przyspiesza proces regeneracji organizmu po wysiłku.

Dostępne w opakowaniach: puszka 1 kg / wiaderko 3 kg

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,

Suplement Magnesium Marstall

Opakowanie: puszka 1 kg / wiaderko 3 kg

Suplement Magnesium Marstall

Suplement Magnesium Marstall to specjalistyczny produkt dla koni na bazie magnezu, pomocny w przypadku koni nerwowych, nadpobudliwych. Zawiera organiczny związek magnezu – fumaran magnezu – o wysokiej biodostępności. Ponadto, stanowi skoncentrowane źródło witamin z grupy B, witaminy E, wapnia i selenu.

Suplement Magnesium Marstall – dla koni nerwowych

Suplement Marstall

Suplement Magnesium to skoncentrowany preparat na bazie magnezu do stosowania przede wszystkim u koni nerwowych i nadpobudliwych, a także poddawanych dużym obciążeniom i narażonych na stres. Zawarty w preparacie magnez w formie organicznej charakteryzuje się  wysoką przyswajalnością. Dzięki temu znacząco przyczynia się do zmniejszenia reakcji stresowej u konia. Dodatkowo suplement Magnesium zawiera kompleks witamin z grupy B, witaminę E, oraz selen i wapń. Wszystkie te wartościowe składniki pozytywnie wpływają na układ nerwowy i przyspieszają proces regeneracji organizmu po wysiłku.

Witaminy i suplementy dla koni

Suplement Marstall

Oczywistym jest fakt, że każdy koń jest inny i ma inne potrzeby. Czasem standardowe rozwiązania żywieniowe nie wystarczają. Dlatego firma  Marstall wyszła naprzeciw oczekiwaniom i oferuje szeroką gamę produktów uzupełniających codzienną dietę. Znajdziesz tu zarówno preparaty ogólnowitaminowe dla wszystkich koni, jak i wyspecjalizowane produkty dla koni. Dla tych, o podwyższonym zapotrzebowaniu na poszczególne składniki odżywcze, jak i cierpiących na niedobory. Produkty Marstall wspierają formę i samopoczucie koni sportowych, rekreacyjnych i hodowlanych, a także koni cierpiących na dolegliwości ze strony układu pokarmowego, lipcówkę czy problemy kopytowe.

Marka Marstall – zdrowe i naturalne pasze

Firma Marstall powstała w 1974 roku i jest wiodącym producentem naturalnych pase dla koni. Rynek europejski  docenia firmę jako prekursora pełnowartościowych pasz typu musli. W ofercie firmy znajdziesz również suplementy, mesz oraz przysmaki. Paszę dla koni sportowych, rekreacyjnych i hodowlanych, a także dodatki paszowe dla koni. W ofercie dostępna jest pasza dla koni niepracujących, nadpobudliwych, a także próbki pasz. Oferowane przez nas produkty powstają wyłącznie z lokalnych surowców pozyskanych zgodnie z europejskimi standardami. Każdą partię surowca poddano badaniom laboratoryjnym, dlatego produkty Marstall to bezpieczny wybór dla Twojego konia.

Aby osiągnąć zamierzone efekty, należy karmić konie zgodnie z zaleceniami podanymi w opisie produktu i na opakowaniu.

Waga Brak danych
Waga

1 kg, 3 kg

Opakowanie

Puszka, Wiaderko

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Suplement Magnesium Marstall”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *