Menu Zamknij

Suplement Lein-Distel-Ol Marstall

94,80 267,60 

Suplement Lein-Distel-Ol Marstall to tłoczony na zimno wzmacniający olej lniano-osetowy stworzony z myślą o koniach sportowych. Ma działanie wzmacniające oraz podwyższające koncentrację.

Olej poprawia przyswajalność energii, a także wspiera żołądek i jelita wspomagając procesy trawienne. Zawiera naturalnie występującą witaminę E, która wspiera pracę wątroby. Dzięki korzystnemu stosunkowi kwasów tłuszczowych omega 3 i 6, zapewnia również wzmocnienie i połysk sierści.

Opakowanie: butelka 1,5 l / baniak 5 l

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,

Suplement Lein-Distel-Ol Marstall

Opakowanie: butelka 1,5 l / baniak 5 l

Lein-Distel-Ol Marstall

Suplement Lein-Distel-Ol Marstall to tłoczony na zimno olej lniano-osetowy stworzony z myślą o koniach sportowych. Ma działanie wzmacniające oraz podwyższające koncentrację. Olej poprawia przyswajalność energii, a także wspiera żołądek i jelita wspomagając procesy trawienne. Zawiera naturalnie występującą witaminę E, która wspiera pracę wątroby. Dzięki korzystnemu stosunkowi kwasów tłuszczowych omega 3 i 6, zapewnia również wzmocnienie i połysk sierści.

Suplement Lein-Distel-Ol Marstall – olej wzmacniający

Elektrolyte Marstall

Olej Lein-Distel-Öl to doskonały produkt uzupełniający stworzony w szczególności  z myślą o koniach sportowych. Pomaga uzyskać wzrost wydajności i przyswajalności energii. Ponadto jest wzbogacony w wielonienasycone kwasy tłuszczowe omega 3 i 6, oraz naturalną witaminę E. Dzięki temu zapewnia połysk sierści oraz pozytywnie wpływa na przebieg procesów trawiennych. Dodatkowo podwyższa koncentrację konia i przyswajalność energii w dawce. Wyraźnie wzmacnia odporność organizmu, jak również pomaga utrzymać formę w okresie zimowym.

Witaminy i suplementy dla Twojego konia

Elektrolyte Marstall

Dobrze wiemy, że każdy koń jest inny i ma inne potrzeby. Czasem standardowe rozwiązania żywieniowe nie wystarczają. Dlatego firma  Marstall wyszła naprzeciw oczekiwaniom i oferuje szeroką gamę produktów uzupełniających codzienną dietę. Znajdziesz tu zarówno preparaty ogólnowitaminowe dla wszystkich koni, jak i wyspecjalizowane produkty dla koni. Dla tych, o podwyższonym zapotrzebowaniu na poszczególne składniki odżywcze, jak i cierpiących na niedobory. Produkty Marstall wspierają formę i samopoczucie koni sportowych, rekreacyjnych i hodowlanych, a także koni cierpiących na dolegliwości ze strony układu pokarmowego, lipcówkę czy problemy kopytowe.

Marka Marstall – zdrowe i naturalne produkty

Firma Marstall powstała w 1974 roku i jest wiodącym producentem naturalnych pasz dla koni. Rynek europejski  docenia firmę jako prekursora pełnowartościowych pasz typu musli. W ofercie firmy znajdziesz również suplementy, mesz oraz przysmaki. Paszę dla koni sportowych, rekreacyjnych i hodowlanych, a także dodatki paszowe dla koni. W ofercie dostępna jest pasza dla koni niepracujących, nadpobudliwych, a także próbki pasz. Oferowane przez nas produkty powstają wyłącznie z lokalnych surowców pozyskanych zgodnie z europejskimi standardami. Każdą partię surowca poddano badaniom laboratoryjnym, dlatego produkty Marstall to bezpieczny wybór dla Twojego konia.

Aby osiągnąć zamierzone efekty, należy karmić konie zgodnie z zaleceniami podanymi w opisie produktu i na opakowaniu.

Waga Brak danych
Pojemność

1,5 l, 5 l

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Suplement Lein-Distel-Ol Marstall”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *