Menu Zamknij

Suplement Kollagen Marstall

268,80 

Suplement Kollagen Marstall to wysokiej jakości produkt dla koni wspomagający regenerację chrząstek, ścięgien i więzadeł. Idealny dla koni młodych, rosnących, sportowych, starszych i na rekonwalescencji. Pomaga także w przypadku szpatu czy zwyrodnienia stawów.

Zawiera 100% hydrolizowanego kolagenu. Preparat Kollagen to źródło ponad 15 aminokwasów w naturalnej, wysoko przyswajalnej formie.

Opakowanie: wiaderko 1,5 kg

Suplement Kollagen Marstall

Opakowanie: wiaderko 1,5 kg

kollagen marstall

Suplement Kollagen Marstall to wysokiej jakości produkt dla koni wspomagający regenerację chrząstek, ścięgien i więzadeł. Idealny dla koni młodych, rosnących, sportowych, oraz seniorów. Pomaga także w przypadku szpatu czy zwyrodnienia stawów. Zawiera 100% hydrolizowanego kolagenu. Preparat Kollagen to źródło ponad 15 aminokwasów w naturalnej, wysoko przyswajalnej formie. Ponadto, suplement Marstall charakteryzuje się wysoką zawartością glicyny i proliny.

Suplement Kollagen Marstall – regeneracja chrząstek, ścięgien i więzadeł

Elektrolyte Marstall

Preparat firmy Marstall to czysty kolagen hydrolizowany, szczególnie zalecany dla koni rosnących, sportowych, starszych i na rekonwalescencji. Pozytywny wpływ kolagenu na proces budowy i regeneracji stawów potwierdzono wnikliwymi badaniami. Szczególne osiągnięcia terapeutyczne zanotowano dzięki aminokwasom: glicynie i prolinie, które w procesie regeneracji tkanek odgrywają bardzo ważną rolę. Systematyczne stosowanie preparatu może powstrzymać procesy zwyrodnieniowe i znacznie złagodzić wynikające z nich dolegliwości. Sprawdza się u koni po urazach kostnych, chrzęstnych lub tkanek miękkich. Kollagen także pozwala szybko wrócić do formy po okresie długotrwałego pobytu w boksie. Natomiast u koni starszych, które są bardziej narażone na zwyrodnienia stawów, wspiera procesy regeneracyjne.

Witaminy i suplementy dla koni

Elektrolyte Marstall

Oczywistym jest fakt, że każdy koń jest inny i ma inne potrzeby. Czasem standardowe rozwiązania żywieniowe nie wystarczają. Dlatego firma  Marstall wyszła naprzeciw oczekiwaniom i oferuje szeroką gamę produktów uzupełniających codzienną dietę. Znajdziesz tu zarówno preparaty ogólnowitaminowe dla wszystkich koni, jak i wyspecjalizowane produkty dla koni. Dla tych, o podwyższonym zapotrzebowaniu na poszczególne składniki odżywcze, jak i cierpiących na niedobory. Produkty Marstall wspierają formę i samopoczucie koni sportowych, rekreacyjnych i hodowlanych, a także koni cierpiących na dolegliwości ze strony układu pokarmowego, lipcówkę czy problemy kopytowe.

Marka Marstall – zdrowe i naturalne pasze

Firma Marstall powstała w 1974 roku i jest wiodącym producentem naturalnych pase dla koni. Rynek europejski  docenia firmę jako prekursora pełnowartościowych pasz typu musli. W ofercie firmy znajdziesz również suplementy, mesz oraz przysmaki. Paszę dla koni sportowych, rekreacyjnych i hodowlanych, a także dodatki paszowe dla koni. W ofercie dostępna jest pasza dla koni niepracujących, nadpobudliwych, a także próbki pasz. Oferowane przez nas produkty powstają wyłącznie z lokalnych surowców pozyskanych zgodnie z europejskimi standardami. Każdą partię surowca poddano badaniom laboratoryjnym, dlatego produkty Marstall to bezpieczny wybór dla Twojego konia.

Aby osiągnąć zamierzone efekty, należy karmić konie zgodnie z zaleceniami podanymi w opisie produktu i na opakowaniu.

Waga

1 kg, 3 kg

Opakowanie

Puszka, Wiaderko

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Suplement Kollagen Marstall”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *