Menu Zamknij

Suplement Knoblauch Marstall

153,60 

Suplement Knoblauch Marstall to naturalny, jednokomponentowy produkt, który wzmacnia system immunologiczny organizmu konia. Dodatkowo poprawia apetyt i korzystnie wpływa na przebieg procesów trawiennych.

Zawiera 100% płatkowanego czosnku. Czosnek to naturalne źródło selenu, wykazuje również działanie antybakteryjne, przeciwwirusowe, wspomagające wątrobę i oczyszczające krew.

Opakowanie: puszka 500 g

Suplement Knoblauch Marstall

Opakowanie: puszka 500 g

Knoblauch Marstall

Suplement Knoblauch Marstall to naturalny, jednokomponentowy produkt, składający się w 100% z płatków czosnku. Płatkowany czosnek wraz ze zwiększoną zawartością olejków eterycznych i naturalnego selenu wzmacnia system immunologiczny organizmu konia.

Suplement Knoblauch Marstall – wzmocnienie systemu immunologicznego

Elektrolyte Marstall

Knoblauch to jednokomponentowy produkt z czystego, starannie wysuszonego czosnku. Dzięki procesowi suszenia, produkt dłużej zachowuje trwałość. Ponadto jest łatwy w stosowaniu i idealnie nadaje się do mieszania z paszami bazowymi. Czosnek to naturalne źródło selenu, wykazuje również działanie antybakteryjne, przeciwwirusowe, oczyszczające krew i wspomagające wątrobę. Dodatkowo poprawia apetyt i korzystnie wpływa na przebieg procesów trawiennych. Badania dowiodły, że związki siarki uwalniane z organizmu wraz z potem stanowią naturalną barierę ochronną przed owadami i pasożytami.

Witaminy i suplementy dla koni

Elektrolyte Marstall

Oczywistym jest fakt, że każdy koń jest inny i ma inne potrzeby. Czasem standardowe rozwiązania żywieniowe nie wystarczają. Dlatego firma  Marstall wyszła naprzeciw oczekiwaniom i oferuje szeroką gamę produktów uzupełniających codzienną dietę. Znajdziesz tu zarówno preparaty ogólnowitaminowe dla wszystkich koni, jak i wyspecjalizowane produkty dla koni. Dla tych, o podwyższonym zapotrzebowaniu na poszczególne składniki odżywcze, jak i cierpiących na niedobory. Produkty Marstall wspierają formę i samopoczucie koni sportowych, rekreacyjnych i hodowlanych, a także koni cierpiących na dolegliwości ze strony układu pokarmowego, lipcówkę czy problemy kopytowe.

Marka Marstall – zdrowe i naturalne pasze

Firma Marstall powstała w 1974 roku i jest wiodącym producentem naturalnych pase dla koni. Rynek europejski  docenia firmę jako prekursora pełnowartościowych pasz typu musli. W ofercie firmy znajdziesz również suplementy, mesz oraz przysmaki. Paszę dla koni sportowych, rekreacyjnych i hodowlanych, a także dodatki paszowe dla koni. W ofercie dostępna jest pasza dla koni niepracujących, nadpobudliwych, a także próbki pasz. Oferowane przez nas produkty powstają wyłącznie z lokalnych surowców pozyskanych zgodnie z europejskimi standardami. Każdą partię surowca poddano badaniom laboratoryjnym, dlatego produkty Marstall to bezpieczny wybór dla Twojego konia.

Aby osiągnąć zamierzone efekty, należy karmić konie zgodnie z zaleceniami podanymi w opisie produktu i na opakowaniu.

Waga 1 kg
Waga

1 kg, 3 kg

Opakowanie

Puszka, Wiaderko

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Suplement Knoblauch Marstall”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *