Menu Zamknij

Suplement Huf-Regulator Marstall

244,80 526,80 

Suplement Huf-Regulator Marstall to specjalistyczny preparat wspomagający procesy regeneracyjne uszkodzonego, słabego rogu kopytowego.

Stanowi bogate źródło biotyny, cynku, miedzi i manganu w formie organicznej. Nadaje się szczególnie dla koni w leczeniu ochwatu, ze słabym łamliwym rogiem. Także do stosowania profilaktycznego.

Dostępne w opakowaniach: wiaderko 3,5 kg / wiadro 9 kg

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,

Suplement Huf-Regulator Marstall

Opakowanie: wiaderko 3,5 kg / wiadro 9 kg

Huf-Regulator Marstall

Suplement Huf-Regulator Marstall to specjalistyczny preparat z dużą zawartością organicznych substancji odżywczych wspomagający procesy regeneracyjne uszkodzonego, słabego rogu kopytowego. Stanowi bogate źródło nie tylko biotyny, a także cynku, miedzi i manganu w formie organicznej. Ponadto, dodatek ziół idealnie wpływa na poprawę ukrwienia aż po naczynia kapilarne tworzywa kopytowego. Nadaje się szczególnie dla koni w leczeniu ochwatu, ze słabym łamliwym rogiem oraz do stosowania profilaktycznego.

Suplement Huf-Regulator Marstall – wspierający kopyta

Elektrolyte Marstall

Huf-Regulator to preparat z dużą zawartością organicznych substancji odżywczych, który aktywuje proces powstawania komórek tworzywa kopytowego i ich właściwe ukrwienie. Wspomaga procesy regeneracyjne uszkodzonego, słabego rogu kopytowego.

W porówaniu do klasycznych preparatów na kopyta zawierających głównie biotynę,  preparat Huf-Regulator dostarcza duże dawki organicznych substancji odżywczych o wysokiej biodostępności. Do tych  mikroelementów należą: miedź, cynk czy mangan, które występują zarówno w formie tlenków, jaki i wysoko przyswajalnych chelatów. Ponadto, dodatek aminokwasów z drożdży piwnych zapewnia optymalny budulec dla komórek tworzywa. Natmiast zestaw ziół zapewnia właściwe ukrwienie tkanki twórczej kopyta. Dzięki temu róg przyrasta efektywniej, jest zdrowy, wytrzymały i elastyczny.

Witaminy i suplementy dla koni

Elektrolyte Marstall

Oczywistym jest fakt, że każdy koń jest inny i ma inne potrzeby. Czasem standardowe rozwiązania żywieniowe nie wystarczają. Dlatego firma  Marstall wyszła naprzeciw oczekiwaniom i oferuje szeroką gamę produktów uzupełniających codzienną dietę. Znajdziesz tu zarówno preparaty ogólnowitaminowe dla wszystkich koni, jak i wyspecjalizowane produkty dla koni. Dla tych, o podwyższonym zapotrzebowaniu na poszczególne składniki odżywcze, jak i cierpiących na niedobory. Produkty Marstall wspierają formę i samopoczucie koni sportowych, rekreacyjnych i hodowlanych, a także koni cierpiących na dolegliwości ze strony układu pokarmowego, lipcówkę czy problemy kopytowe.

Marka Marstall – zdrowe i naturalne pasze

Firma Marstall powstała w 1974 roku i jest wiodącym producentem naturalnych pase dla koni. Rynek europejski  docenia firmę jako prekursora pełnowartościowych pasz typu musli. W ofercie firmy znajdziesz również suplementy, mesz oraz przysmaki. Paszę dla koni sportowych, rekreacyjnych i hodowlanych, a także dodatki paszowe dla koni. W ofercie dostępna jest pasza dla koni niepracujących, nadpobudliwych, a także próbki pasz. Oferowane przez nas produkty powstają wyłącznie z lokalnych surowców pozyskanych zgodnie z europejskimi standardami. Każdą partię surowca poddano badaniom laboratoryjnym, dlatego produkty Marstall to bezpieczny wybór dla Twojego konia.

Aby osiągnąć zamierzone efekty, należy karmić konie zgodnie z zaleceniami podanymi w opisie produktu i na opakowaniu.

Waga Brak danych
Waga

9 kg, 3,5 kg

Opakowanie

Wiadro, Wiaderko

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Suplement Huf-Regulator Marstall”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *