Menu Zamknij

Suplement HorseLinePRO TendonFlex

190,80 286,80 

Suplement HorseLinePRO TendonFlex to specjalistyczny preparat wzmacniający i odżywiający ścięgna i więzadła dedykowany dla koni z częstymi uszkodzeniami i nawracającymi kontuzjami. Głęboko odżywia tkanki miękkie, ochrania obciążony aparat ruchu oraz zwiększa elastyczność i wytrzymałość tkanki łącznej i powięzi. Preparat zawiera wysokiej jakości hydrolizowany kolagen oraz niezbędną do syntezy witaminę C. Specjalna kompozycja łatwo przyswajalnych substancji o wysokiej koncentracji w dziennej dawce.

Opakowanie 900 g / 1500 g

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
horseline

Suplement HorseLinePRO TendonFlex

HorseLinePRO-TendonFlex

Suplement HorseLinePRO TendonFlex to specjalistyczny preparat wzmacniający i odżywiający ścięgna i więzadła dedykowany dla koni z częstymi uszkodzeniami i nawracającymi kontuzjami. Głęboko odżywia tkanki miękkie, ochrania obciążony aparat ruchu oraz zwiększa elastyczność i wytrzymałość tkanki łącznej i powięzi. Preparat zawiera wysokiej jakości hydrolizowany kolagen oraz niezbędną do syntezy witaminę C. Specjalna kompozycja łatwo przyswajalnych substancji o wysokiej koncentracji w dziennej dawce.

Suplement HorseLinePRO TendonFlex – przy częstych kontuzjach

Preparat TendonFlex powstał w celu wzmocnienia i odżywienia tkanki łącznej, szczególnie z myślą o koniach borykających się z nawracającymi kontuzjami w obrębie ścięgien i więzadeł. Suplement głęboko odżywia tkanki miękkie, ochrania obciążony aparat ruchu oraz zwiększa elastyczność i wytrzymałość tkanki łącznej i powięzi.

Specjalna kompozycja suplementu to mieszanka łatwo przyswajalnych substancji chondroprofilaktycznych najwyższej jakości o wysokiej koncentracji w dziennej dawce.

Hydrolizowany kolagen oraz MSM to naturalne składniki budujące tkanki w organizmie. Bardzo istotne jest dostarczenie ich na odpowiednim poziomie, gdyż wpływa to korzystnie na odżywienie i wzmocnienie miękkich struktur aparatu ruchu.

Wysoką przyswajalność i skuteczność preparatu TendonFlex zapewnia dodatek witaminy C, która jest niezbędna do syntezy MSM, kolagenu, oraz kwasu hialuronowego. Dodatkowo wpływa korzystnie na utrzymanie równowagi fizjologicznej tkanki łącznej, chrzęstnej i kostnej.

Suplement składa się z: kolagenu, MSM(metylosulfonylometanu), oraz witaminy C. Ponadto zawiera białko napoziomie 36% oraz niską zawartość tłuszczu.

horselinepro

Dzienna dawka dla konia ważącego ok. 550 kg to 5 miarek, dla kuca – 3 miarki.

Miarka dołączona do opakowania zawiera ok 6g produktu. JednoOpakowanie 900 g wystarcza na 30 dni.
Opakowanie 1500g wystarcza na 50 dni. Suplement należy zmieszać z paszą treściwą.

 

Suplementy dla koni

Aby utrzymać zwierzę w dobrej kondycji, konieczna jest dobrze zbilansowana dieta uzupełniona wysokiej jakości suplementami. W ofercie firmy HorseLinePro znajdziesz odpowiednie preparaty, które zawierają najwyższej jakości, niezbędne substancje dla koni. Nie wszystkie składniki odżywcze można uzupełnić paszami. Szczególnie podczas dużego wysiłku u koni zachodzi potrzeba stosowania dodatkowych witamin.

Substancje odżywcze zawarte w suplementach HorseLinePro poprawiają jakość sierści, kopyta oraz ogólne zdrowie. Koń, którego dieta opiera się głównie na owsie wymaga uzupełnienia mikroskładników. Niedobory składników odżywczych pojawiają się także u koni poddanych dużym obciążeniom treningowym oraz startujących w zawodach. Suplementowanie to także ważny element diety dla wsparcia wzrostu młodych koni, źrebnych klaczy oraz koni starszych. Również podczas rekonwalescencji konie wymagają większej opieki ze strony właściciela i dostarczenie substancji bioaktywnych. Po operacji oraz ciężkich urazach zmienia się zapotrzebowanie, przez co wymagane jest podawanie suplementów.

Waga

900 g, 1500 g

Marka

HorseLine PRO

HorseLinePRO to polska firma produkująca profesjonalne suplementy, mieszanki paszowych oraz kosmetyków regeneracyjnych dla koni. Skuteczność, bezpieczeństwo i najwyższą jakość produktów HorseLine PRO potwierdzono w licznych badaniach klinicznych. Firma od lat tworzy produkty zdrowe i bezpieczne dla Twojego konia. Stanowi alternatywę dla preparatów opartych na wzmacniaczach chemicznych. Użyte surowce posiadają certyfikaty jakości farmaceutycznej lub spożywczej (Human Grade). HorseLinePRO to 14 specjalnie przygotowanych produktów, z których korzystają najlepsi fizjoterapeuci, kowale, trenerzy i jeźdźcy w Polsce. Kompozycje mieszanek oraz koncentracja składników aktywnych w dziennej dawce została opracowana na podstawie badań klinicznych, które potwierdzają wysoką skuteczność produktów. HorseLinePRO ma długoletnie, niekwestionowane doświadczenie w pozyskiwaniu najwyższej jakości surowców z nieskazitelnie czystych obszarów Polski i Europy.
horseline

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Suplement HorseLinePRO TendonFlex”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *