Menu Zamknij

Suplement HorseLinePRO MuscleMaker – 1200g

298,80 

Suplement HorseLinePRO MuscleMaker to specjalistyczny preparat dla rozbudowy zdrowej i silnej muskulatury. Mieszanka wyraźnie wzmacnia mięśnie, przyspiesza ich regenerację po wysiłku oraz zapobiega szybkiemu zmęczeniu. MuscleMaker doskonalne sprawdza się nie tylko w okresie intensywnych treningów, ale również w fazie rehabilitacji i wdrażania do pracy młodych koni.

Ze względu na doping, suplementację należy przerwać na 5 dni przed zawodami. W ofercie Stipl znajduje się także produkt bez dopingu – MuscleMaker doping free.

Opakowanie: 1200 g

horseline

Suplement HorseLinePRO MuscleMaker

Suplement HorseLinePRO MuscleMaker

Suplement HorseLinePRO MuscleMaker to wieloskładnikowa mieszanka paszowa, zapewniająca szybką rozbudowę zdrowej i silnej muskulatury. Prawidłowe umięśnienie istotnie wpływa na sprawność i formę koni. MuscleMaker wyraźnie wzmacnia mięśnie, przyspiesza ich regenerację po wysiłku oraz zapobiega szybkiemu zmęczeniu usprawniając rozkład kwasu mlekowego.

Na wzmocnienie – suplement HorseLinePRO MuscleMaker

Suplement HorseLinePRO MuscleMaker to specjalistyczny preparat dla rozbudowy zdrowej i silnej muskulatury. Mieszanka wzmacnia i przyspiesza regenerację mięśni po wysiłku oraz zapobiega szybkiemu zmęczeniu.

MuscleMaker doskonalne sprawdza się nie tylko w okresie intensywnych treningów ale również w fazie rehabilitacji i wdrażania do pracy młodych koni. Wysoka zawartość aminokwasów, w tym egzogennych stymuluje rozbudowę prawidłowo funkcjonującej masy mięśniowej.

Ze względu na doping, suplementację należy przerwać na 5 dni przed zawodami.

HorseLine

Skład produktu to: spirulina, serwatka w proszku, gamma-oryzanol, witamina E, krzemionka paszowa, ekstrakt z owocu dzikiej róży (naturalna witamina C).

Zawiera białko na poziomie 81,1%, włókno: 3,4 %, tłuszcze: 10,2 %

Dzienna dawka dla dorosłego konia to 5 miarek, dla kuca – 2 miarki. Miarka dołączona do opakowania zawiera orientacyjnie 6 g produktu. Suplement należy zmieszać z paszą treściwą.

Opakowanie 1200g wystarcza na 40 dni codziennej suplementacji.

Suplementy dla koni

Aby utrzymać konia w dobrej kondycji, warto uzupełnić dietę wysokiej jakości suplementami. W ofercie firmy HorseLinePro znajdziesz odpowiednie preparaty, które zawierają najwyższej jakości, niezbędne substancje dla koni. Nie wszystkie składniki odżywcze można uzupełnić paszami. Szczególnie podczas dużego wysiłku u koni zachodzi potrzeba stosowania dodatkowych witamin.

Substancje odżywcze zawarte w suplementach HorseLinePro poprawiają jakość sierści, kopyta oraz ogólne zdrowie. Koń, którego dieta opiera się głównie na owsie wymaga uzupełnienia mikroskładników. Niedobory składników odżywczych pojawiają się także u koni poddanych dużym obciążeniom treningowym oraz startujących w zawodach. Suplementowanie to także ważny element diety dla wsparcia wzrostu młodych koni, źrebnych klaczy oraz koni starszych. Również podczas rekonwalescencji konie wymagają większej opieki ze strony właściciela i dostarczenie substancji bioaktywnych. Po operacji oraz ciężkich urazach zmienia się zapotrzebowanie, przez co wymagane jest podawanie suplementów.

Marka

HorseLine PRO

HorseLinePRO to polska firma produkująca profesjonalne suplementy, mieszanki paszowych oraz kosmetyków regeneracyjnych dla koni. Skuteczność, bezpieczeństwo i najwyższą jakość produktów HorseLine PRO potwierdzono w licznych badaniach klinicznych. Firma od lat tworzy produkty zdrowe i bezpieczne dla Twojego konia. Stanowi alternatywę dla preparatów opartych na wzmacniaczach chemicznych. Użyte surowce posiadają certyfikaty jakości farmaceutycznej lub spożywczej (Human Grade). HorseLinePRO to 14 specjalnie przygotowanych produktów, z których korzystają najlepsi fizjoterapeuci, kowale, trenerzy i jeźdźcy w Polsce. Kompozycje mieszanek oraz koncentracja składników aktywnych w dziennej dawce została opracowana na podstawie badań klinicznych, które potwierdzają wysoką skuteczność produktów. HorseLinePRO ma długoletnie, niekwestionowane doświadczenie w pozyskiwaniu najwyższej jakości surowców z nieskazitelnie czystych obszarów Polski i Europy.
horseline

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Suplement HorseLinePRO MuscleMaker – 1200g”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *