Menu Zamknij

Suplement HorseLinePRO HydroFocus

118,80 

Suplement HorseLinePRO HydroFocus to specjalistyczny preparat o idealnie zbilansowanym stosunku elektrolitów. Dzięki temu przywraca równowagę elektrolitową organizmu konia, skraca czas regeneracji i wyraźnie podnosi wydolność oraz wytrzymałość fizyczną konia.

Warto wprowadzić HydroFocus do diety konia, jeśli nadmiernie się poci, po intensywnym wysiłku lub stresie, a także podczas osłabienia spowodowanego np. biegunką lub gorączką.

Opakowanie: 1000 ml

horseline

Suplement HorseLinePRO HydroFocus

suplement hydrofocus

Suplement HorseLinePRO HydroFocus to specjalistyczny preparat o idealnie zbilansowanym stosunku elektrolitów 2:2:1 (Cl:Na:K). HydroFocus przywraca równowagę elektrolitową organizmu konia, skraca czas regeneracji i wyraźnie podnosi wydolność oraz wytrzymałość fizyczną konia. Sprawdza się przy spadku wydolności, ogólnego osłabienia, dysfunkcji mięśni, odwodnienia, braku apetytu, a także do utraty masy ciała.

Na odwodnienie – suplement HorseLinePRO HydroFocus

HydroFocus to odpowiednio zbilansowany stosunek poszczególnych składników, który pomoże koniowi w utrzymaniu formy na najwyższym poziomie. Idealnie sprawdza się po intensywnym wysiłku fizycznym, kiedy bilans elektrolitowy zostaje zaburzony oraz w sytuacjach powodujących wzmożoną potliwość. Warto uzupełnić elektrolity w takich sytuacjach jak wysoka temperatura, transport, stres czy biegunka. Brak balansu może doprawodzić do spadku wydolności, osłabienia, odwodnienia, braku apetytu, a także do utraty masy ciała.

Warto wprowadzić HydroFocus do diety konia, jeśli nadmiernie się poci, po intensywnym wysiłku (trening, zawody) lub stresie (transport), podczas ogólnego osłabienia. Także, gdy doszło do zaburzenia bilansu elektrolitowego spowodowanego np. biegunką lub gorączką.

HorseLine

Skład preparatu to: glukoza, octan sodowy, octan potasu, chlorek sodowy, mleczan wapnia, chlorek magnezu.

Dzienna dawka dla dorosłego konia to 60 ml,  dla kuca – 30 ml. Dzień po intensywnym wysiłku/zawodach zalecaną dawkę można zwiększyć dwukrotnie. Suplement należy dodać do paszy lub rozpuścić w wodzie i podawać bezpośrednio do picia. Koń przez cały czas powinien mieć dostęp do świeżej wody pitnej!

Opakowanie 1200g wystarcza na 40 dni codziennej suplementacji.

Suplementy dla koni

Warto uzupełnić dietę konia wysokiej jakości suplementami, aby utrzymać go w jak najlepszej kondycji. W ofercie firmy HorseLinePro znajdziesz odpowiednie preparaty, które zawierają najwyższej jakości, niezbędne substancje dla koni. Nie wszystkie składniki odżywcze można uzupełnić paszami. Szczególnie podczas dużego wysiłku u koni zachodzi potrzeba stosowania dodatkowych witamin.

Wysoko przyswajalne substancje zawarte w suplementach HorseLinePro poprawiają jakość sierści, kopyta oraz ogólne zdrowie. Koń, którego dieta opiera się głównie na owsie wymaga uzupełnienia mikroskładników. Niedobory składników odżywczych pojawiają się także u koni poddanych dużym obciążeniom treningowym oraz startujących w zawodach. Suplementowanie to także ważny element diety dla wsparcia wzrostu młodych koni, źrebnych klaczy oraz koni starszych. Również podczas rekonwalescencji konie wymagają większej opieki ze strony właściciela i dostarczenie substancji bioaktywnych. Po operacji oraz ciężkich urazach zmienia się zapotrzebowanie, przez co wymagane jest podawanie suplementów.

Preparaty HorseLinePRO nie zawierają konserwantów, sztucznych barwników ani antyzbrylaczy. Produkty o płynnej konsystencji mogą zmienić barwę od miodowej do bursztynowej, co wynika z wiązania cząsteczek tlenu w produkcie. Proces ten jest naturalnym zjawiskiem i nie zmniejsza jakości ani skuteczności preparatu.

Marka

HorseLine PRO

HorseLinePRO to polska firma produkująca profesjonalne suplementy, mieszanki paszowych oraz kosmetyków regeneracyjnych dla koni. Skuteczność, bezpieczeństwo i najwyższą jakość produktów HorseLine PRO potwierdzono w licznych badaniach klinicznych. Firma od lat tworzy produkty zdrowe i bezpieczne dla Twojego konia. Stanowi alternatywę dla preparatów opartych na wzmacniaczach chemicznych. Użyte surowce posiadają certyfikaty jakości farmaceutycznej lub spożywczej (Human Grade). HorseLinePRO to 14 specjalnie przygotowanych produktów, z których korzystają najlepsi fizjoterapeuci, kowale, trenerzy i jeźdźcy w Polsce. Kompozycje mieszanek oraz koncentracja składników aktywnych w dziennej dawce została opracowana na podstawie badań klinicznych, które potwierdzają wysoką skuteczność produktów. HorseLinePRO ma długoletnie, niekwestionowane doświadczenie w pozyskiwaniu najwyższej jakości surowców z nieskazitelnie czystych obszarów Polski i Europy.
horseline

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Suplement HorseLinePRO HydroFocus”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *