Menu Zamknij

Suplement HorseLinePRO Hoof’s Help

274,80 582,00 

Suplement HorseLinePRO Hoof’s Help to specjalistyczny preparat regenerujący i wzmacniający kopyta u koni. Dzięki wysokiej koncentracji wysokiej jakości biotyny, cynku i miedzi, suplement szybko i skutecznie wzmacnia kopyta po urazach i chorobach. Wyjątkowa formuła wzbogacona o kwasy omega 3 i 6 oraz siarkę biogenną pomaga  stworzyć wyjątkowo zwartą i wytrzymałą strukturę puszki. Produkt nadaje się dla wszystkich koni których kopyta wymagają błyskawicznej regeneracji oraz poprawy tempa przyrostu.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
horseline

Suplement HorseLinePRO Hoof’s Help

 

Suplement HorseLinePRO Hoof’s Help to specjalistyczny preparat regenerujący i wzmacniający kopyta u koni. Dzięki wysokiej koncentracji wysokiej jakości biotyny, cynku i miedzi, suplement szybko i skutecznie wzmacnia kopyta po urazach i chorobach. Wyjątkowa formuła wzbogacona o kwasy omega 3 i 6 oraz siarkę biogenną pomaga  stworzyć wyjątkowo zwartą i wytrzymałą strukturę puszki.

Suplement HorseLinePRO Hoof’s Help – regeneracja kopyt

Profesjonalny preparat HorseLinePRO Hoof’s Help zapewnia szybką i całkowitą regenerację kruchych, łamliwych i pękających kopyt. Dodatkowo, formułę wzbogacono o naturalne źródło kwasów omega 3 i 6 w optymalnej proporcji. W połączeniu z siarką biogenną, stanowią kluczowa rolę dla mocnej spójności listewek kopytowych. Kompozycja ta pozwala utworzyć niezwykle zwartą i wytrzymałą strukturę puszki.

Wysoka koncentracja łatwo przyswajalnej biotyny, cynku i miedzi  w formie chelatowej jest gwarancją doskonałej biodostępności. Preparat powstał z myślą o końskich kopytach w wyjątkowo złej kondycji. Stanowi remedium na kruche, łamliwe, pękające i wolno przyrastające kopyta. Doskonale sprawdza się po ochwacie, po przebytych urazach i chorobach, a także przy zagwożdżeniu i podbiciu. Produkt nadaje się dla wszystkich koni których kopyta wymagają błyskawicznej regeneracji oraz poprawy tempa przyrostu.

Skład suplementu stanowi: biotyna, chelat cynku, chelat miedzi, owoc róży, witamina C, wytłoki jabłkowe, siemię lniane, DL-metionina, metylosulfonylometan, drożdże + betaglukany.

Zawiera naturalnie występujące białko na poziomie 22% oraz włókno surowe 8%. O niskiej zawartości tłuszczu – 1% oraz sodu – 0,1%.

Jedno opakowanie 1500g wystarcza na 90 dni, natomiast 3500g na 210 dni.

 

Dzienna dawka dla dorosłego konia to 2 miarki, dla kuca – 1 miarka. Jedno opakowanie 1500g wystarcza na 90 dni, natomiast 3500g na 210 dni.

Miarka dołączona do opakowania zawiera orientacyjnie 8g produktu. Suplement należy zmieszać z paszą treściwą.

Suplementy dla koni

Aby utrzymać zwierzę w dobrej kondycji, konieczna jest dobrze zbilansowana dieta uzupełniona wysokiej jakości suplementami. W ofercie firmy HorseLinePro znajdziesz odpowiednie preparaty, które zawierają najwyższej jakości, niezbędne substancje dla koni. Nie wszystkie składniki odżywcze można uzupełnić paszami. Szczególnie podczas dużego wysiłku u koni zachodzi potrzeba stosowania dodatkowych witamin.

Substancje odżywcze zawarte w suplementach HorseLinePro poprawiają jakość sierści, kopyta oraz ogólne zdrowie. Koń, którego dieta opiera się głównie na owsie wymaga uzupełnienia mikroskładników. Niedobory składników odżywczych pojawiają się także u koni poddanych dużym obciążeniom treningowym oraz startujących w zawodach. Suplementowanie to także ważny element diety dla wsparcia wzrostu młodych koni, źrebnych klaczy oraz koni starszych. Również podczas rekonwalescencji konie wymagają większej opieki ze strony właściciela i dostarczenie substancji bioaktywnych. Po operacji oraz ciężkich urazach zmienia się zapotrzebowanie, przez co wymagane jest podawanie suplementów.

Waga

1500 g, 3500 g

Marka

HorseLine PRO

HorseLinePRO to polska firma produkująca profesjonalne suplementy, mieszanki paszowych oraz kosmetyków regeneracyjnych dla koni. Skuteczność, bezpieczeństwo i najwyższą jakość produktów HorseLine PRO potwierdzono w licznych badaniach klinicznych. Firma od lat tworzy produkty zdrowe i bezpieczne dla Twojego konia. Stanowi alternatywę dla preparatów opartych na wzmacniaczach chemicznych. Użyte surowce posiadają certyfikaty jakości farmaceutycznej lub spożywczej (Human Grade). HorseLinePRO to 14 specjalnie przygotowanych produktów, z których korzystają najlepsi fizjoterapeuci, kowale, trenerzy i jeźdźcy w Polsce. Kompozycje mieszanek oraz koncentracja składników aktywnych w dziennej dawce została opracowana na podstawie badań klinicznych, które potwierdzają wysoką skuteczność produktów. HorseLinePRO ma długoletnie, niekwestionowane doświadczenie w pozyskiwaniu najwyższej jakości surowców z nieskazitelnie czystych obszarów Polski i Europy.
horseline

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Suplement HorseLinePRO Hoof’s Help”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *