Menu Zamknij

Suplement HorseLinePRO Gamma-orynazol

226,80 

Suplement HorseLinePRO Gamma-orynazol to naturalny prepart dla szybszej rozbudowy mocnej i zdrowej muskulatury. Składa się z Gama-oryzanolu, naturalnego ekstraktu pozyskiwanego z otrębów ryżowych. Gamma-Oryzanol łagodzi zaburzenia metaboliczne i inne zdrowotne skutki otyłości.

Preparat powstał z myślą o koniach sportowych, poddawanych dużym obciążeniom oraz koniach młodych, których mięśnie potrzebują rozbudowania. Sprawdza się także dla koni przebywających na rehabilitacji oraz tych, które szybko tracą masę mięśniową.

Opakowanie: 150 g

Brak w magazynie

horseline

Suplement HorseLinePRO Gamma-orynazol

Horselinepro Gamma-orynazol

Suplement HorseLinePRO Gamma-orynazol to specjalistyczny prepart dla szybszej rozbudowy mocnej i zdrowej muskulatury. Składa się z Gama-oryzanolu, naturalnego ekstraktu pozyskiwanego z otrębów ryżowych. Preparat reguluje procesy naprawy mięśni, hamuje wchłanianie cholesterolu, łagodzi zaburzenia metaboliczne i inne zdrowotne skutki otyłości. Szczególnie polecany dla koni sportowych, poddanych dużym odciążeniom oraz koni modych, których muskulatura nie jest jeszcze wystarczająco silna i rozbudowana.

Dla zdrowych mięśni – suplement HorseLinePRO Gamma-orynazol

Składnik preparatu, Gamma-orynazol, dokładnie przebadano klinicznie w dietetyce koni sportowych. Posiada udowodniona skuteczność w przyspieszeniu rozbudowy mocnych i zdrowych mięśni. Ponadto, wpływa na zmniejszenie uszkodzeń włókien mięśniowych spowodowanych wysiłkiem fizycznym. A także reguluje procesy naprawy mięśni szkieletowych. Dodatkowo hamuje wchłanianie cholesterolu, co skutkuje obniżeniem stężenia lipidów we krwi i wątrobie. Gamma-Oryzanol łagodzi zaburzenia metaboliczne i inne zdrowotne skutki otyłości. Produkt nie daje efektów ubocznych w stosowaniu.

Szczególnie zalecamy stosowanie Gamma Oryzanolu w diecie koni sportowych, których mięśnie poddawane są dużym obciążeniom. To doskonały produkt także dla koni młodych, których muskulatura na początku pracy nie jest wystarczająco silna i rozbudowana. Preparat Gamma Oryzanol sprawdza się także u koni przebywających na rehabilitacji i w trakcie wdrażania do pracy oraz koni starszych, które szybko tracą masę mięśniową.

Należy przerwać suplementację na 5 dni przed zawodami.

HorseLine

Skład produktu to: Gamma-oryzanol 99%

Dzienna dawka dla dorosłego konia (powyżej 550 kg) to 1,5 miarki; dla konia około 500kg masy ciała to 1 miarka;  dla kuca – 0,5 miarki. Natomiast dla koni w intensywnym treningu lub w trakcie rehabilitacji: 1,5 miarki.

Dołączona do opakowania miarka zawiera orientacyjnie 3 g produktu. Suplement należy zmieszać z paszą treściwą.

Wyjątkowe właściwości Gamma Oryzanolu

Warto włączyć preparat Gamma Oryzanol do diety, gdyż przyczynia się do szybkiej rozbudowy mocnej i zdrowej tkanki mięśniowej. Sprzyja procesom naprawy i regeneracji mięśni szkieletowych oraz zwiększa siłę mięśni. Składnik ten wykazuje silne działanie przeciwzapalne. Ponadto ogranicza zakwasy w mięśniach przez zmniejszenie stężenia kwasu mlekowego we krwi. A także zapobiega otłuszczaniu się wątroby oraz niweluje niepożądane zmiany w nerkach i sercu. Jego szczególną rolą jest zmniejszanie ryzyka uszkodzeń włókien mięśniowych wynikających z dużego wysiłku fizycznego. Dodatkowo blokuje wchłanianie cholesterolu, wspomaga pracę układu trawiennego oraz stymuluje wytwarzanie endorfin.

Preparat Gamma Oryzanol powstał z myślą o koniach sportowych, poddawanych dużym obciążeniom oraz koniach młodych, których mięśnie na początku pracy nie są wystarczająco silne i rozbudowane. To doskonały produkt także dla koni przebywających na rehabilitacji oraz tych, które mają problemy z rozbudową tkanki mięśniowej i szybko tracą masę mięśniową.

Marka

HorseLine PRO

HorseLinePRO to polska firma produkująca profesjonalne suplementy, mieszanki paszowych oraz kosmetyków regeneracyjnych dla koni. Skuteczność, bezpieczeństwo i najwyższą jakość produktów HorseLine PRO potwierdzono w licznych badaniach klinicznych. Firma od lat tworzy produkty zdrowe i bezpieczne dla Twojego konia. Stanowi alternatywę dla preparatów opartych na wzmacniaczach chemicznych. Użyte surowce posiadają certyfikaty jakości farmaceutycznej lub spożywczej (Human Grade). HorseLinePRO to 14 specjalnie przygotowanych produktów, z których korzystają najlepsi fizjoterapeuci, kowale, trenerzy i jeźdźcy w Polsce. Kompozycje mieszanek oraz koncentracja składników aktywnych w dziennej dawce została opracowana na podstawie badań klinicznych, które potwierdzają wysoką skuteczność produktów. HorseLinePRO ma długoletnie, niekwestionowane doświadczenie w pozyskiwaniu najwyższej jakości surowców z nieskazitelnie czystych obszarów Polski i Europy.
horseline

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Suplement HorseLinePRO Gamma-orynazol”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *