Menu Zamknij

Suplement HorseLinePRO Electrolyte PowerPlus

106,80 154,80 

Suplement HorseLinePRO Electrolyte PowerPlus to łatwo przyswajalne elektrolity w formie proszku dla koni z koni pozbawionych energii, apatycznych i zmęczonych. Stanowi uzupełnienie diety przy bardzo intensywnym wysiłku. Preparat skraca czas regeneracji organizmu, dodaje energii oraz wspomaga utrzymanie formy na najwyższym poziomie. O niskiej zawartości białka, tłuszczy i włókna.

Suplement należy dodać do paszy lub rozpuścić w wodzie i podawać bezpośrednio do picia. Pamiętaj, że koń powinien mieć stały dostęp do świeżej wody pitnej.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
horseline

Suplement HorseLinePRO Electrolyte PowerPlus

HorseLinePRO Electrolyte PowerPlus

Suplement HorseLinePRO Electrolyte PowerPlus to łatwo przyswajalne elektrolity w formie proszku dla koni pozbawionych energii, apatycznych i zmęczonych. Stanowi uzupełnienie diety przy bardzo intensywnym wysiłku. Preparat skraca czas regeneracji organizmu, dodaje energii oraz wspomaga utrzymanie formy na najwyższym poziomie. O niskiej zawartości białka, tłuszczy i włókna.

Suplement HorseLinePRO Electrolyte PowerPlus – elektrolity dla koni

Dzięki zbilansowanej dawce elektrolitów, suplement Electrolyte PowerPlus skraca czas regeneracji organizmu, dodaje siły oraz wspomaga utrzymanie najlepszej formy. Ponadto, zawarte w produkcie węglowodany w łatwo przyswajalnej formie stanowią źródło energii. Natomiast odpowiedni stosunek pierwiastków uzupełnia niedobory powstałe w wyniku pocenia się konia, dzięki czemu utrzymuje bilans elektrolitowy na prawidłowym poziomie.

Electrolyte PowerPlus znajduje szczególne zastosowanie podczas wzmożonego wysiłku, zwiększenia potliwości oraz wydłużonego czasu regeneracji po wysiłku. Jednocześnie dodaje siły zmęczonym i apatycznym koniom.

Suplement składa się z: glukozy, mleczanu magnezu, chlorku sodu oraz chlorku potasu.

horselinepro

Zalecana dzienna dawka dla konia o masie 500 kg to 6 miarek, dla kuca – 3 miarki. Dzień po intensywnym wysiłku czy zawodach dawkę można zwiększyć do 8 miarek na konia i 4 na kuca.

Miarka dołączona do opakowania zawiera 7g produktu (wartość orientacyjna). Jedno opakowanie o wadze 1500 g wystarcza na 35 dawek, natomiast opakowanie 3000g wystarcza na 70 dawek. Suplement należy dodać do paszy lub rozpuścić w wodzie i podawać bezpośrednio do picia. Pamiętaj, że koń powinien mieć stały dostęp do świeżej wody pitnej.

Suplementy dla koni

Aby utrzymać zwierzę w dobrej kondycji, konieczna jest dobrze zbilansowana dieta uzupełniona wysokiej jakości suplementami. W ofercie firmy HorseLinePro znajdziesz odpowiednie preparaty, które zawierają najwyższej jakości, niezbędne substancje dla koni. Nie wszystkie składniki odżywcze można uzupełnić paszami. Szczególnie podczas dużego wysiłku u koni zachodzi potrzeba stosowania dodatkowych witamin.

Substancje odżywcze zawarte w suplementach HorseLinePro poprawiają jakość sierści, kopyta oraz ogólne zdrowie. Koń, którego dieta opiera się głównie na owsie wymaga uzupełnienia mikroskładników. Niedobory składników odżywczych pojawiają się także u koni poddanych dużym obciążeniom treningowym oraz startujących w zawodach. Suplementowanie to także ważny element diety dla wsparcia wzrostu młodych koni, źrebnych klaczy oraz koni starszych. Również podczas rekonwalescencji konie wymagają większej opieki ze strony właściciela i dostarczenie substancji bioaktywnych. Po operacji oraz ciężkich urazach zmienia się zapotrzebowanie, przez co wymagane jest podawanie suplementów.

Waga

1500 g, 3000 g

Marka

HorseLine PRO

HorseLinePRO to polska firma produkująca profesjonalne suplementy, mieszanki paszowych oraz kosmetyków regeneracyjnych dla koni. Skuteczność, bezpieczeństwo i najwyższą jakość produktów HorseLine PRO potwierdzono w licznych badaniach klinicznych. Firma od lat tworzy produkty zdrowe i bezpieczne dla Twojego konia. Stanowi alternatywę dla preparatów opartych na wzmacniaczach chemicznych. Użyte surowce posiadają certyfikaty jakości farmaceutycznej lub spożywczej (Human Grade). HorseLinePRO to 14 specjalnie przygotowanych produktów, z których korzystają najlepsi fizjoterapeuci, kowale, trenerzy i jeźdźcy w Polsce. Kompozycje mieszanek oraz koncentracja składników aktywnych w dziennej dawce została opracowana na podstawie badań klinicznych, które potwierdzają wysoką skuteczność produktów. HorseLinePRO ma długoletnie, niekwestionowane doświadczenie w pozyskiwaniu najwyższej jakości surowców z nieskazitelnie czystych obszarów Polski i Europy.
horseline

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Suplement HorseLinePRO Electrolyte PowerPlus”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *