Menu Zamknij

Suplement HorseLinePRO Collagen

118,80 238,80 

Suplement HorseLinePRO Collagen to naturalny preparat wspierający stawy, ścięgna i mięśnie. Zawiera 100% czysty, łatwo przyswajalny kolagen. Produkt wspomaga wytrzymałość i elastyczność tkanki łącznej, ścięgien i stawów. Ponadto, poprawia wygląd skóry, sierści i rogu kopytowego, jak również pomaga zachować prawidłową gospodarkę wodną organizmu.

Produkt jest szczególnie zalecany dla koni w trakcie rekonwalescencji po urazach i operacjach aparatu ruchu.Suplement należy zmieszać z paszą treściwą. Zaleca się stosować w połączeniu z witaminą C, która jest niezbędna w biosyntezie kolagenu.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
horseline

Suplement HorseLinePRO Collagen

HorseLinePRO Collagen

Suplement HorseLinePRO Collagen to naturalny preparat wspierający stawy, ścięgna i mięśnie. Zawiera 100% czysty, łatwo przyswajalny kolagen. Produkt wspomaga wytrzymałość i elastyczność tkanki łącznej, ścięgien i stawów. Ponadto, poprawia wygląd skóry, sierści i rogu kopytowego, jak również pomaga zachować prawidłową gospodarkę wodną organizmu.

Suplement HorseLinePRO Collagen – na mocne stawy

Preparat Collagen to bogate źródło łatwo przyswajalnych poliaminokwasów, oligopeptydów, polipeptydów kolagenowych oraz aż 18 aminokwasów. Zawarte wysokiej jakości proliny i lizyny to szczególnie ważne czynniki dla biosyntezy własnego kolagenu.

HorseLinePRO Collagen stosowany w profilaktyce układu kostno-szkieletowego, wspomaga wytrzymałość i elastyczność tkanki łącznej, ścięgien i stawów. Ponadto, poprawia wygląd skóry, sierści i rogu kopytowego, jak również pomaga zachować prawidłową gospodarkę wodną organizmu.

horselinepro

Produkt jest szczególnie zalecany dla koni w trakcie rekonwalescencji po urazach i operacjach aparatu ruchu.
Udowodniona skuteczność w ochronie i regeneracji aparatu ruchu u koni sportowych. Suplement Collagen pozytywnie wpływa na sztywność stawów i mięśni oraz zmniejszoną ruchliwość stawów u koni starszych.
Dodatkowo, podawany w czasie intensywnego wzrostu młodych koni umożliwia prawidłowe funkcjonowanie aparatu ruchu w późniejszym wieku.

Skład: 100% kolagen hydrolizowany

Dzienna dawka dla konia o masie ciała 500 kg to 2 miarki, dla kuca – 1 miarka. W razie zwiększonego zapotrzebowania dawkę można zwiększyć o 2g/50kg mc.

Miarka dołączona do opakowania zawiera 4g produktu (wartość orientacyjna). Jedno opakowanie 300g wystarcza na 37 dni. Opakowanie 800g wystarcza na 100 dni. Suplement należy zmieszać z paszą treściwą. Zaleca się stosować w połączeniu z witaminą C, która jest niezbędna w biosyntezie kolagenu.

Suplementy dla koni

Aby utrzymać zwierzę w dobrej kondycji, konieczna jest dobrze zbilansowana dieta uzupełniona wysokiej jakości suplementami. W ofercie firmy HorseLinePro znajdziesz odpowiednie preparaty, które zawierają najwyższej jakości, niezbędne substancje dla koni. Nie wszystkie składniki odżywcze można uzupełnić paszami. Szczególnie podczas dużego wysiłku u koni zachodzi potrzeba stosowania dodatkowych witamin.

Substancje odżywcze zawarte w suplementach HorseLinePro poprawiają jakość sierści, kopyta oraz ogólne zdrowie. Koń, którego dieta opiera się głównie na owsie wymaga uzupełnienia mikroskładników. Niedobory składników odżywczych pojawiają się także u koni poddanych dużym obciążeniom treningowym oraz startujących w zawodach. Suplementowanie to także ważny element diety dla wsparcia wzrostu młodych koni, źrebnych klaczy oraz koni starszych. Również podczas rekonwalescencji konie wymagają większej opieki ze strony właściciela i dostarczenie substancji bioaktywnych. Po operacji oraz ciężkich urazach zmienia się zapotrzebowanie, przez co wymagane jest podawanie suplementów.

Waga

300 g, 800 g

Marka

HorseLine PRO

HorseLinePRO to polska firma produkująca profesjonalne suplementy, mieszanki paszowych oraz kosmetyków regeneracyjnych dla koni. Skuteczność, bezpieczeństwo i najwyższą jakość produktów HorseLine PRO potwierdzono w licznych badaniach klinicznych. Firma od lat tworzy produkty zdrowe i bezpieczne dla Twojego konia. Stanowi alternatywę dla preparatów opartych na wzmacniaczach chemicznych. Użyte surowce posiadają certyfikaty jakości farmaceutycznej lub spożywczej (Human Grade). HorseLinePRO to 14 specjalnie przygotowanych produktów, z których korzystają najlepsi fizjoterapeuci, kowale, trenerzy i jeźdźcy w Polsce. Kompozycje mieszanek oraz koncentracja składników aktywnych w dziennej dawce została opracowana na podstawie badań klinicznych, które potwierdzają wysoką skuteczność produktów. HorseLinePRO ma długoletnie, niekwestionowane doświadczenie w pozyskiwaniu najwyższej jakości surowców z nieskazitelnie czystych obszarów Polski i Europy.
horseline

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Suplement HorseLinePRO Collagen”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *