Menu Zamknij

Suplement HorseLinePRO Chondro+HA

 399,00

Suplement HorseLinePRO Chondro+HA 2000ml to odżywczy preparat w płynie uzupełniający naturalne zasoby mazi stawowej u koni. Zapobiega sztywności i wspiera obciążony aparat ruchu konia.

Charakteryzuje się unikalnym, zrównoważonym składem substancji odżywczych o dużej przyswajalności. Produkt powstał z myślą o optymalnym zaopatrzeniu stawów w substancje odżywcze, zmniejszeniu ryzyka uszkodzeń stawów oraz przyspieszeniu regeneracji stawów.

Kategoria: Tagi: ,

Suplement HorseLinePRO Chondro+HA

HorseLinePRO-Chonro-HA

Suplement HorseLinePRO Chondro+HA 2000ml to odżywczy preparat w płynie uzupełniający naturalne zasoby mazi stawowej u koni. Zapobiega sztywności i wspiera obciążony aparat ruchu konia. Charakteryzuje się unikalnym, zrównoważonym składem substancji odżywczych o dużej przyswajalności. Składa się z kwasu hialuronowego, chlorowodorku glukozaminy oraz siarczanu chondroityny.

Suplement HorseLinePRO Chondro+HA – uzupełnienie naturalnych zasobów mazi stawowej u koni

Preparat HorseLinePRO Chondro +HA to odżywczy kompleks uzyskany z połączenia grubocząsteczkowego kwasu hialuronowego, chlorowodorku glukozaminy oraz siarczanu chondroityny. Zapobiega sztywności w obrębie aparatu ruchu konia, chroni go przed nadmierna eksploatacja, równocześnie korzystnie wpływa na procesy regeneracji.

Ponadto, formułę wzbogacono o witaminę E, która chroni komórki przed negatywnymi skutkami stresu oksydacyjnego.

Produkt powstał z myślą o optymalnym zaopatrzeniu stawów w substancje odżywcze, zmniejszeniu ryzyka uszkodzeń stawów oraz przyspieszeniu regeneracji stawów.

Suplement nie zawiera konserwantów, antyzbrylaczy oraz sztucznych barwników. Produkt o płynnej konsystencji może w umiarkowanym stopniu zmienić barwę od miodowej do bursztynowej, co wynika z wiązania cząsteczek tlenu w produkcie. Proces ten jest naturalnym zjawiskiem i nie obniża jakości ani skuteczności preparatu.

Skład Chondro +HA to: woda, chlorowodorek glukozaminy, gliceryna, siarczan chondroityny, witamina C, kwas hialuronowy, sorbinian potasu, witamina E

horselinepro

 

Dzienna dawka dla konia o masie 500 kg to 60 ml, dla kuca – 30 ml

Miarka dołączona do opakowania zawiera 7g produktu (wartość orientacyjna). Jedno opakowanie to 2 x 1000 ml i wystarcza na 33 dni codziennej suplementacji. Suplement należy zmieszać z paszą treściwą.

 

Suplementy dla koni

Aby utrzymać zwierzę w dobrej kondycji, konieczna jest dobrze zbilansowana dieta uzupełniona wysokiej jakości suplementami. W ofercie firmy HorseLinePro znajdziesz odpowiednie preparaty, które zawierają najwyższej jakości, niezbędne substancje dla koni. Nie wszystkie składniki odżywcze można uzupełnić paszami. Szczególnie podczas dużego wysiłku u koni zachodzi potrzeba stosowania dodatkowych witamin.

Substancje odżywcze zawarte w suplementach HorseLinePro poprawiają jakość sierści, kopyta oraz ogólne zdrowie. Koń, którego dieta opiera się głównie na owsie wymaga uzupełnienia mikroskładników. Niedobory składników odżywczych pojawiają się także u koni poddanych dużym obciążeniom treningowym oraz startujących w zawodach. Suplementowanie to także ważny element diety dla wsparcia wzrostu młodych koni, źrebnych klaczy oraz koni starszych. Również podczas rekonwalescencji konie wymagają większej opieki ze strony właściciela i dostarczenie substancji bioaktywnych. Po operacji oraz ciężkich urazach zmienia się zapotrzebowanie, przez co wymagane jest podawanie suplementów.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Suplement HorseLinePRO Chondro+HA”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *