Menu Zamknij

Suplement HorseLinePRO ChondroClinic

478,80 

Suplement HorseLinePRO ChondroClinic to specjalistyczny preparat o działaniu chondroprofilaktycznym. Potwierdzona badaniami klinicznymi skuteczność składników najwyższej jakości w postaci glukozaminy oraz chondroityny zapewnia prawidłowe odżywienie tkanki chrzęstnej. Dzięki temu zmniejsza ryzyko wystąpienia kontuzji i umożliwia szybszą regenerację.

Jedno opakowanie 690g wystarcza na 30 dni suplementacji. Suplement należy zmieszać z paszą treściwą

horseline

Suplement HorseLinePRO ChondroClinic

HorseLinePRO ChondroClinic

Suplement HorseLinePRO ChondroClinic to naturalny, specjalistyczny preparat z ekstraktem z czarciego pazura wspierający aparat ruchu u koni. Podawany w celu uzupełnienia diety o składniki wspomagające odbudowę chrząstki stawowej. Szczególnie pomocny w okresie kontuzji, rekonwalescencji lub wzmożonej eksploatacji układu ruchu.

Suplement HorseLinePRO ChondroClinic – na mocne stawy

ChondroClinic to specjalistyczny preparat o działaniu chondroprofilaktycznym. Potwierdzona badaniami klinicznymi skuteczność składników najwyższej jakości w postaci glukozaminy oraz chondroityny zapewnia prawidłowe odżywienie tkanki chrzęstnej. Dzięki temu zmniejsza ryzyko wystąpienia kontuzji i umożliwia szybszą regenerację.

Produkt ChondroClinic powstał z myślą o koniach, które doświadczyły kontuzji lub przebyły zabieg chirurgiczny, oraz które przechodzą przez rekonwalescencję. Polecany w przypadku długotrwałych i przewlekłych dolegliwości w obrębie aparatu ruchu, gdy występują dokuczliwe stany bólowe oraz zapalne stawów. Suplement ChondroClinic to niezbędne wsparcie koni poddawanym dużym obciążeniom, przy startach w zawodach, podczas treningów. A także dla koni wdrażanych do pracy po okresie zajeżdżania lub po dłuższej przerwie.

horselinepro

Skład produktu to:  ekstrakt z czarciego pazura (Harpagophytum procumbens), chlorowodorek glukozaminy, siarczan chondroityny.

Dzienna dawka dla konia o masie ciała 500 kg to 4 miarki, dla konia powyżej 600 kg to5 miarek; dla kuca – 2 miarki. Miarka dołączona do opakowania zawiera 7,7 g produktu (wartość orientacyjna). Jedno opakowanie 690g wystarcza na 30 dni suplementacji. Suplement należy zmieszać z paszą treściwą. Zawiera 11% białka.

Podawać przez 60 dni. Następnie zrobić 21 dni przerwy i powrócić do suplementacji w razie potrzeby. Nie stosować u ciężarnych klaczy i w okresie laktacji.

Z uwagi na zawartość czarciego pazura, traktowanego jako doping, odstawić na 48 godzin przed zawodami.

Suplementy dla koni

Aby utrzymać zwierzę w dobrej kondycji, konieczna jest dobrze zbilansowana dieta uzupełniona wysokiej jakości suplementami. W ofercie firmy HorseLinePro znajdziesz odpowiednie preparaty, które zawierają najwyższej jakości, niezbędne substancje dla koni. Nie wszystkie składniki odżywcze można uzupełnić paszami. Szczególnie podczas dużego wysiłku u koni zachodzi potrzeba stosowania dodatkowych witamin.

Substancje odżywcze zawarte w suplementach HorseLinePro poprawiają jakość sierści, kopyta oraz ogólne zdrowie. Koń, którego dieta opiera się głównie na owsie wymaga uzupełnienia mikroskładników. Niedobory składników odżywczych pojawiają się także u koni poddanych dużym obciążeniom treningowym oraz startujących w zawodach. Suplementowanie to także ważny element diety dla wsparcia wzrostu młodych koni, źrebnych klaczy oraz koni starszych. Również podczas rekonwalescencji konie wymagają większej opieki ze strony właściciela i dostarczenie substancji bioaktywnych. Po operacji oraz ciężkich urazach zmienia się zapotrzebowanie, przez co wymagane jest podawanie suplementów.

Marka

HorseLine PRO

HorseLinePRO to polska firma produkująca profesjonalne suplementy, mieszanki paszowych oraz kosmetyków regeneracyjnych dla koni. Skuteczność, bezpieczeństwo i najwyższą jakość produktów HorseLine PRO potwierdzono w licznych badaniach klinicznych. Firma od lat tworzy produkty zdrowe i bezpieczne dla Twojego konia. Stanowi alternatywę dla preparatów opartych na wzmacniaczach chemicznych. Użyte surowce posiadają certyfikaty jakości farmaceutycznej lub spożywczej (Human Grade). HorseLinePRO to 14 specjalnie przygotowanych produktów, z których korzystają najlepsi fizjoterapeuci, kowale, trenerzy i jeźdźcy w Polsce. Kompozycje mieszanek oraz koncentracja składników aktywnych w dziennej dawce została opracowana na podstawie badań klinicznych, które potwierdzają wysoką skuteczność produktów. HorseLinePRO ma długoletnie, niekwestionowane doświadczenie w pozyskiwaniu najwyższej jakości surowców z nieskazitelnie czystych obszarów Polski i Europy.
horseline

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Suplement HorseLinePRO ChondroClinic”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *