Menu Zamknij

Suplement HorseLinePRO Boswellia Seratta

166,80 478,80 

Suplement HorseLinePRO Boswellia Seratta to specjalistyczny środek przeciwzapalny i przeciwreumatyczny, wspierający aparat ruchu u koni. Składa się z wysokiej jakości MSM), witaminy C oraz ekstraktu z kadzidłowca.

Preparat ma udowodnioną skuteczność w profilaktyce aparatu ruchu, sztywności stawów i mięśni. Doskonale sprawdza się u koni seniorów, a także jest całkowicie bezpieczny dla koni z chorobami układu pokarmowego.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,

Suplement HorseLinePRO Boswellia Seratta

 HorseLinePRO-Boswellia Seratta

Suplement HorseLinePRO Boswellia Seratta to specjalistyczny środek przeciwzapalny i przeciwreumatyczny, wspierający aparat ruchu u koni. Składa się z wysokiej jakości MSM (związku organicznej siarki, która jest budulcem białka), witaminy C oraz ekstraktu z kadzidłowca. Preparat ma udowodnioną skuteczność w profilaktyce aparatu ruchu, sztywności stawów i mięśni. Doskonale sprawdza się u koni seniorów, a także jest całkowicie bezpieczny dla koni z chorobami układu pokarmowego.

Na sztywne stawy i mięśnie – suplement HorseLinePRO Boswellia Seratta

HorseLinePRO Boswellia Seratta to peparat działający przeciw stanom zapalnym i przeciw reumatyzmowi, wspomagający motorykę u koni. Produkt składa się z wysokiej jakości MSM, witaminy C oraz ekstraktu z kadzidłowca. Wyjątkowość  suplementu polega na wysokim stężeniu kwasów bosweliowych w synergicznym połączeniu kwasu acetylo-alfa-bosweliowego i kwasu 11-keto-β-bosweliowego.

Suplement HorseLinePRO Boswellia Seratta stanowi bezpieczną alternatywę dla syntetycznych kortykosteroidowych leków przeciwzapalnych.

Preparat powstał z myślą o koniach, które zmagają się z chorobami reumatycznymi i artretycznymi, oraz osteoporozą. A także dla koni mających problem ze sztywnością stawów i mięśni, zmniejszoną ruchomością stawów, bólami kręgosłupa i grzbietu, opuchlizną, czy nakostniakami. Boswellia Seratta zapewnia ochronę i regenerację aparatu ruchu!

Suplement firmy HorseLinePRO to w pełni bezpieczny wybór – nie stwierdzono jego negatywnego wpływu na przewód pokarmowy oraz funkcjonowanie wątroby. Ponadto, nie widnieje na liście FEI jako doping.

horselinepro

Suplement składa się z kwasu boswelliowego, MsM (Methylosulphonylomethan), oraz witaminy C. Na 100 g produktu przypada 299 kcal, 0,2% tłuszczu, 0,5% włókna oraz 0,2% białka.

Dołączona do opakowania miarka pozwala na precyzyjną dawkowanie. Jedna miarka zawiera ok. 10g preparatu. Suplement należy wymieszać z paszą treściwą. Dzienne dawkowanie to: dla konia o masie ciała ok. 500 kg – 20g (2-3 miarki), dla kuca – 14g (1,5- 2 miarki).

Jedno opakowanie 500g wystarcza na 25 dni. Opakowanie 900g wystarcza na 45 dni. Opakowanie 2000g wystarcza na 100 dni.

Suplementy dla koni

Aby utrzymać zwierzę w dobrej kondycji, konieczna jest dobrze zbilansowana dieta uzupełniona wysokiej jakości suplementami. W ofercie firmy HorseLinePro znajdziesz odpowiednie preparaty, które zawierają najwyższej jakości, niezbędne substancje dla koni. Nie wszystkie składniki odżywcze można uzupełnić paszami. Szczególnie podczas dużego wysiłku u koni zachodzi potrzeba stosowania dodatkowych witamin.

Substancje odżywcze zawarte w suplementach HorseLinePro poprawiają jakość sierści, kopyta oraz ogólne zdrowie. Koń, którego dieta opiera się głównie na owsie wymaga uzupełnienia mikroskładników. Niedobory składników odżywczych pojawiają się także u koni poddanych dużym obciążeniom treningowym oraz startujących w zawodach. Suplementowanie to także ważny element diety dla wsparcia wzrostu młodych koni, źrebnych klaczy oraz koni starszych. Również podczas rekonwalescencji konie wymagają większej opieki ze strony właściciela i dostarczenie substancji bioaktywnych. Po operacji oraz ciężkich urazach zmienia się zapotrzebowanie, przez co wymagane jest podawanie suplementów.

Waga Brak danych
Waga

500 g, 900 g, 2000 g

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Suplement HorseLinePRO Boswellia Seratta”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *