Menu Zamknij

Suplement HorseLinePRO Algea

130,80 

Suplement HorseLinePRO Algea to naturalny preparat składający się w 100% z norweskiej algi morskiej. Ma wyjątkowe właściwości, które pozytywnie wpływają na kondycję skóry i sierści konia.

Ponadto, stymuluje aktywność korzystnej mikroflory, dzięki czemu wpływa na poprawę apetytu i usprawnienie procesów trawiennych. Zawarta w preparacie HorseLinePRO alga norweska charakteryzuje się unikalnym, zrównoważonym składem substancji odżywczych o dużej przyswajalności.

horseline

Suplement HorseLinePRO Algea

HorseLinePRO Algea

Suplement HorseLinePRO Algea to naturalny preparat składający się w 100% z norweskiej algi morskiej. Ma wyjątkowe właściwości, które pozytywnie wpływają na kondycję skóry i sierści konia. Ponadto, stymuluje aktywność korzystnej mikroflory, dzięki czemu wpływa na poprawę apetytu i usprawnienie procesów trawiennych. Zawarta w preparacie HorseLinePRO alga norweska charakteryzuje się unikalnym, zrównoważonym składem substancji odżywczych o dużej przyswajalności.

Suplement HorseLinePRO Algea z naturalnymi algami

Dzięki sproszkowanej aldze norweskiej o potężnych walorach odżywczych, HorseLinePRO Algea stanowi naturalne źródło jodu.  To również nieprawdopodobnie bogate źródło organicznych witamin, minerałów oraz pierwiastków śladowych. Jod jest szczególnie ważnym elementem diety u koni zamieszkujących obszary, gdzie występuje niedobór jodu – szczególnie tereny Polski centralnej i południowej.

horselinepro

Suplement HorseLinePRO Algea szczególnie polecamy dla koni z brakiem apetytu i ospałością, jak również mających problem z wypadaniem włosów i ich małą ilością. Stosowanie preparatu u źrebnych klaczy zapobieganiu przedwczesnemu lub opóźnionemu porodowi. Algea przeciwdziała także zaburzeniom w rozwoju układu nerwowego i kośćca u płodów.

Dodatkowo, bogactwo aminokwasów zawartych w suplemencie poprawia tempo wzrostu rogu kopytowego, a także wspomaga rozbudowę muskulatury. Zaleca się stosowanie przy regeneracji po treningu oraz przy zwiększeniu witalności i wytrzymałości.

Suplement Algea składa się z 100% algi morskiej (Ascophyllum nodosum). Składniki analityczne: popiół surowy: 27%, zawartość jodu: 450 mg/kg

Dzienna dawka dla konia to 4 miarki, dla kuca – 3 miarki.

Miarka dołączona do opakowania zawiera 7g produktu (wartość orientacyjna). Jedno opakowanie 1500g wystarcza na 50 dni. Suplement należy zmieszać z paszą treściwą. Z uwagi na specyficzny zapach warto wprowadzać do diety stopniowo.

Suplementy dla koni

Aby utrzymać zwierzę w dobrej kondycji, konieczna jest dobrze zbilansowana dieta uzupełniona wysokiej jakości suplementami. W ofercie firmy HorseLinePro znajdziesz odpowiednie preparaty, które zawierają najwyższej jakości, niezbędne substancje dla koni. Nie wszystkie składniki odżywcze można uzupełnić paszami. Szczególnie podczas dużego wysiłku u koni zachodzi potrzeba stosowania dodatkowych witamin.

Substancje odżywcze zawarte w suplementach HorseLinePro poprawiają jakość sierści, kopyta oraz ogólne zdrowie. Koń, którego dieta opiera się głównie na owsie wymaga uzupełnienia mikroskładników. Niedobory składników odżywczych pojawiają się także u koni poddanych dużym obciążeniom treningowym oraz startujących w zawodach. Suplementowanie to także ważny element diety dla wsparcia wzrostu młodych koni, źrebnych klaczy oraz koni starszych. Również podczas rekonwalescencji konie wymagają większej opieki ze strony właściciela i dostarczenie substancji bioaktywnych. Po operacji oraz ciężkich urazach zmienia się zapotrzebowanie, przez co wymagane jest podawanie suplementów.

Marka

HorseLine PRO

HorseLinePRO to polska firma produkująca profesjonalne suplementy, mieszanki paszowych oraz kosmetyków regeneracyjnych dla koni. Skuteczność, bezpieczeństwo i najwyższą jakość produktów HorseLine PRO potwierdzono w licznych badaniach klinicznych. Firma od lat tworzy produkty zdrowe i bezpieczne dla Twojego konia. Stanowi alternatywę dla preparatów opartych na wzmacniaczach chemicznych. Użyte surowce posiadają certyfikaty jakości farmaceutycznej lub spożywczej (Human Grade). HorseLinePRO to 14 specjalnie przygotowanych produktów, z których korzystają najlepsi fizjoterapeuci, kowale, trenerzy i jeźdźcy w Polsce. Kompozycje mieszanek oraz koncentracja składników aktywnych w dziennej dawce została opracowana na podstawie badań klinicznych, które potwierdzają wysoką skuteczność produktów. HorseLinePRO ma długoletnie, niekwestionowane doświadczenie w pozyskiwaniu najwyższej jakości surowców z nieskazitelnie czystych obszarów Polski i Europy.
horseline

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Suplement HorseLinePRO Algea”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *