Menu Zamknij

Suplement Hanf-Ol Marstall

166,80 

Suplement Hanf-Ol Marstall to naturalny tłoczony na zimno olej z konopi wyprodukowany metodami rolnictwa ekologiczneg. Stanowi bogate źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz kwasów gamma-linolenowych. Działa wspomagająco na układ sercowo-naczyniowy, jak również wykazuje działanie antybakteryjne i przeciwzapalne.

Hanf-Öl to cenne uzupełnienie diety dla wszystkich koni. Dzięki temu, że stanowi źródło wolno uwalnianej energii z powodzeniem uzupełnia energię w diecie koni, które nie powinny jeść pasz zbożowych.

Opakowanie: butelka 1 l

Suplement Hanf-Ol Marstall

Opakowanie: butelka 1 l

suplement hanf ol marstall

Suplement Hanf-Ol Marstall to naturalny tłoczony na zimno olej z konopi wyprodukowany metodami rolnictwa ekologicznego. Stanowi bogate źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz kwasów gamma-linolenowych. Działa wspomagająco na układ sercowo-naczyniowy, jak również wykazuje działanie antybakteryjne i przeciwzapalne.

Suplement Hanf-Ol Marstall – ekologiczny olej konopny

Suplement Hanf-Ol Marstall

Olej konopny Hanf-Ol wyprodukowano w 100% z konopi z europejskich upraw ekologicznych. Tłoczony na zimno olej naturalnie wspomaga działanie układu sercowo-naczyniowego, wspiera odporność i poprawia kondycję skóry oraz sierści.
Dzięki szczególnie wysokiej zawartości nienasyconych kwasów tłuszczowych, olej konopny zaleca się stosować w profilaktyce chorób serca również u ludzi. Ponadto, zawarte w oleju konopnym wielonienasycone kwasy tłuszczowe, kwasy γ-linolenowe, działają hamująco na procesy zapalne w organizmie. Doddatkowo, pozostałe związki organiczne zawarte w oleju, takie jak α-pinen, micren, α-terpinolen, kariofilen i α-humulen, spowalniają rozwój drobnoustrojów.
Wszystko to sprawia, że produkt Hanf-Öl to cenne uzupełnienie diety dla wszystkich koni. Dzięki temu, że stanowi źródło wolno uwalnianej energii z powodzeniem uzupełnia energię w diecie koni, które nie powinny jeść pasz zbożowych.

Witaminy i suplementy dla Twojego konia

Suplement Hanf-Ol Marstall

Każdy koń jest inny i ma inne potrzeby. Czasem standardowe rozwiązania żywieniowe nie wystarczają. Dlatego firma  Marstall wyszła naprzeciw oczekiwaniom i oferuje szeroką gamę produktów uzupełniających codzienną dietę. Znajdziesz tu zarówno preparaty ogólnowitaminowe dla wszystkich koni, jak i wyspecjalizowane produkty dla koni. Dla tych, o podwyższonym zapotrzebowaniu na poszczególne składniki odżywcze, jak i cierpiących na niedobory. Produkty Marstall wspierają formę i samopoczucie koni sportowych, rekreacyjnych i hodowlanych, a także koni cierpiących na dolegliwości ze strony układu pokarmowego, lipcówkę czy problemy kopytowe.

Marka Marstall – zdrowe i naturalne produkty

Firma Marstall powstała w 1974 roku i jest wiodącym producentem naturalnych pasz dla koni. Rynek europejski  docenia firmę jako prekursora pełnowartościowych pasz typu musli. W ofercie firmy znajdziesz również suplementy, mesz oraz przysmaki. Paszę dla koni sportowych, rekreacyjnych i hodowlanych, a także dodatki paszowe dla koni. W ofercie dostępna jest pasza dla koni niepracujących, nadpobudliwych, a także próbki pasz. Oferowane przez nas produkty powstają wyłącznie z lokalnych surowców pozyskanych zgodnie z europejskimi standardami. Każdą partię surowca poddano badaniom laboratoryjnym, dlatego produkty Marstall to bezpieczny wybór dla Twojego konia.

Aby osiągnąć zamierzone efekty, należy karmić konie zgodnie z zaleceniami podanymi w opisie produktu i na opakowaniu.

Waga

1 kg, 3 kg

Opakowanie

Puszka, Wiaderko

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Suplement Hanf-Ol Marstall”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *