Menu Zamknij

Suplement Force Marstall

138,00 352,80 

Suplement Force Marstall to kompletny preparat mineralno-witaminowy dla wszystkich koni – od rekreacyjnych po wyczynowe. Stworzony w formie pelletu o atrakcyjnym dla koni smaku i zapachu.

Stanowi skoncentrowane źródło witamin, makro- i mikroelementów, aminokwasów oraz elektrolitów. Do podawania raz dziennie w niewielkich dawkach.

Dostępne w opakowaniach: wiaderko 4kg, wiadro 10 kg, worek 10 kg, worek 20 kg

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
marstall

Suplement Force Marstall

Opakowanie: wiaderko 4kg, wiadro 10 kg, worek 10 kg, worek 20 kg

 

Suplement Force Marstall to kompletny preparat mineralno-witaminowy dla wszystkich koni – od rekreacyjnych po wyczynowe. Stanowi skoncentrowane źródło witamin, makro- i mikroelementów, aminokwasów oraz elektrolitów. Preparat Force stworzony w wygodnej formie aromatycznego i smacznego pelletu, chętnie zjadanego przez konie. Do podawania raz dziennie w niewielkich dawkach.

Suplement Force Marstall –  witaminy dla koni

Force to kompletny i uniwersalny preparat mineralno-witaminowy w skoncentrowanej dawce. Optymalne proporcje składników odżywczych pozwalają na uzupełnianie podstawowych dawek paszy dla każdego konia niezależnie od tego, jaki rodzaj pracy wykonuje. Skład suplementu uzupełniono także o elektrolity dla koni, wartościowe białko i aminokwasy, dzięki czemu nie ma potrzeby stosowania dodatkowych preparatów.

Niskie dawkowanie i niewielka zawartość energii pozwalają na włączenie preparatu Force do codziennej diety bez konieczności modyfikacji dotychczasowych dawek zadawanych pasz. Cena preparatu jest atrakcyjna i idzie w parze z wysoka jakością produktu.

Force to produkt stworzony w formie pelletu o atrakcyjnym dla koni smaku i zapachu, dzięki czemu konie chętnie i z przyjemnością go pobierają.

Witaminy i suplementy dla koni

Oczywistym jest fakt, że każdy koń jest inny i ma inne potrzeby. Czasem standardowe rozwiązania żywieniowe nie wystarczają. Dlatego firma  Marstall wyszła naprzeciw oczekiwanion i oferuje szeroką gamę produktów uzupełniających codzienną dietę. Znajdziesz tu zarówno preparaty ogólnowitaminowe dla wszystkich koni, jak i wyspecjalizowane produkty dla koni. Dla tych, o podwyższonym zapotrzebowaniu na poszczególne składniki odżywcze, jak i cierpiących na niedobory. Produkty Marstall wspierają formę i samopoczucie koni sportowych, rekreacyjnych i hodowlanych, a także koni cierpiących na dolegliwości ze strony układu pokarmowego, lipcówkę czy problemy kopytowe.

Aby osiągnąć zamierzone efekty, należy karmić konie zgodnie z zaleceniami podanymi w opisie produktu i na opakowaniu.

Waga Brak danych
Waga

4 kg, 10 kg, 20 kg

Opakowanie

Wiadro, Wiaderko, Worek

Marka

Marstall

Marstall to marka produkująca naturalne pasze dla koni, od 1974 roku. Jako pierwsza na rynku europejskim wprowadziła do swojej oferty pełnowartościowe pasze typu musli. Znajdziesz: pasze dla koni sportowych, rekreacyjnych i hodowlanych, niepracujących, nadpobudliwych. A także dodatki paszowe, suplementy, mesz oraz przysmaki. Produkty Marstall powstają wyłącznie z lokalnych surowców pozyskanych zgodnie z europejskimi standardami. Każda partia surowca do produkcji poddawana jest badaniom laboratoryjnym, by wszystkie produkty były w pełni bezpieczne. Ponadto, w trosce o zadowolenie klientów Marstall stale udoskonala swoje produkty. Dzięki temu powstała m.in. tania pasza niskoenergetyczna dla koni niepracujących, pasza wysokoenergetyczna dla koni sportowych, naturalna pasza dla koni z wrzodami, pozbawiona melasy. Powstały także dodatki paszowe dla koni, wzbogacające ich dietę o wartościowe składniki odżywcze. Marstall na bieżąco śledzi publikacje i badania naukowe dotyczące żywienia koni, udoskonalając swoje produkty. To, co szczególnie wyróżnia produkty to różnorodne receptury bogate w naturalne witaminy i minerały, aminokwasy egzogenne oraz zioła.
marstall

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Suplement Force Marstall”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *