Menu Zamknij

Suplement Elektrolyte Marstall

156,00 442,80 

Suplement Elektrolyte Marstall to specjalistyczny produkt, który wyrównuje niedobory elektrolitów w przypadku znacznej ich utraty podczas intensywnego wysiłku oraz podczas silnej biegunki.

Stanowi skoncentrowane źródło wapnia, sodu, magnezu i potasu.

Dostępne w opakowaniach: puszka 1 kg / wiaderko 3 kg

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,

Suplement Elektrolyte Marstall

Opakowanie: puszka 1 kg / wiaderko 3 kg

Elektrolyte Marstall

Suplement Elektrolyte Marstall to specjalistyczny produkt, który wyrównuje niedobory elektrolitów w przypadku znacznej ich utraty podczas intensywnego wysiłku oraz podczas silnej biegunki. Stanowi skoncentrowane źródło wapnia, sodu, magnezu i potasu.

Suplement Elektrolyte Marstall – na niedobór elektrolitów

Elektrolyte Marstall

Elektrolyte to specjalistyczny preparat uzupełniający wszystkie niezbędne elektrolity, które organizm traci wraz z potem lub w następstwie silnej biegunki. Wysokowartościowe wiązania magnezu zawarte w preparacie Elektrolyte aktywują enzymy, które mają wpływ na regenerację tkanek mięśniowych i komórek nerwowych. Ponadto, preparat rozpuszcza się w wodzie, dzięki czemu organizm bardzo szybko może wykorzystać dostarczone mu pierwiastki.

Podczas intensywnych letnich upałów konie w treningu sportowym mogą tracić nawet ponad 30 litrów potu dziennie. Wymagają wówczas wsparcia w odzyskaniu równowagi elektrolitowej po każdym treningu.

Witaminy i suplementy dla koni

Elektrolyte Marstall

Oczywistym jest fakt, że każdy koń jest inny i ma inne potrzeby. Czasem standardowe rozwiązania żywieniowe nie wystarczają. Dlatego firma  Marstall wyszła naprzeciw oczekiwaniom i oferuje szeroką gamę produktów uzupełniających codzienną dietę. Znajdziesz tu zarówno preparaty ogólnowitaminowe dla wszystkich koni, jak i wyspecjalizowane produkty dla koni. Dla tych, o podwyższonym zapotrzebowaniu na poszczególne składniki odżywcze, jak i cierpiących na niedobory. Produkty Marstall wspierają formę i samopoczucie koni sportowych, rekreacyjnych i hodowlanych, a także koni cierpiących na dolegliwości ze strony układu pokarmowego, lipcówkę czy problemy kopytowe.

Marka Marstall – zdrowe i naturalne pasze

Firma Marstall powstała w 1974 roku i jest wiodącym producentem naturalnych pase dla koni. Rynek europejski  docenia firmę jako prekursora pełnowartościowych pasz typu musli. W ofercie firmy znajdziesz również suplementy, mesz oraz przysmaki. Paszę dla koni sportowych, rekreacyjnych i hodowlanych, a także dodatki paszowe dla koni. W ofercie dostępna jest pasza dla koni niepracujących, nadpobudliwych, a także próbki pasz. Oferowane przez nas produkty powstają wyłącznie z lokalnych surowców pozyskanych zgodnie z europejskimi standardami. Każdą partię surowca poddano badaniom laboratoryjnym, dlatego produkty Marstall to bezpieczny wybór dla Twojego konia.

Aby osiągnąć zamierzone efekty, należy karmić konie zgodnie z zaleceniami podanymi w opisie produktu i na opakowaniu.

Waga Brak danych
Waga

1 kg, 3 kg

Opakowanie

Puszka, Wiaderko

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Suplement Elektrolyte Marstall”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *