Menu Zamknij

Suplement Darm-Regulator Marstall

249,60 

Suplement Darm-Regulator Marstall to specjalistyczny preparat zawierający składniki naturalne działające z potrójną siłą w walce z biegunką u koni.

Komponenty preparatu skutecznie wiążą wodę, natomiast aktywne włókna prebiotyczne regulują pracę jelit. Ponadto, naturalne probiotyki stymulują rozwój pozytywnej mikroflory jelitowej.

Opakowanie: wiaderko 3,5 kg

Suplement Darm-Regulator Marstall

Opakowanie: wiaderko 3,5 kg

Amino-Muskel-PLUS Marstall

Suplement Darm-Regulator Marstall to specjalistyczny produkt zawierający naturalne składniki, które działają z potrójną siłą w walce z biegunką u koni. Komponenty preparatu skutecznie wiążą wodę, natomiast aktywne włókna prebiotyczne regulują pracę jelit. Ponadto, naturalne probiotyki stymulują rozwój pozytywnej mikroflory jelitowej.

Suplement Darm-Regulator Marstall – preparat na problemy z biegunką u koni

Trawokulki Wiesen-Cobs Marstall

Darm-Regulator to specjalistyczny produkt z naturalnych składników skuteczny w zwalczaniu biegunek u koni. Dzięki zastosowaniu żywych mikrobiologicznych dodatków żywieniowych, pomaga organizmowi w krótkim czasie przywrócić prawidłową pracę jelit. Włókna celulozowe wiążą wodę, co stabilizuje gospodarkę wodną i elektrolitową. Natomiast aktywne włókna prebiotyczne stanowią pożywkę dla bakterii probiotycznych stymulując ich rozrost. Z kolei drożdże probiotyczne regulują i stymulują rozrost pozytywnej flory bakteryjnej jelita grubego.

Darm-Regulator to połączenie probiotyków i prebiotyków w jednym preparacie. Produkt ten znacząco przyspiesza regenerację mikroflory jelita grubego szczególnie po zastosowanej kuracji antybiotykowej lub odrobaczającej.

Witaminy i suplementy dla koni

Trawokulki Wiesen-Cobs Marstall

Oczywistym jest fakt, że każdy koń jest inny i ma inne potrzeby. Czasem standardowe rozwiązania żywieniowe nie wystarczają. Dlatego firma  Marstall wyszła naprzeciw oczekiwaniom i oferuje szeroką gamę produktów uzupełniających codzienną dietę. Znajdziesz tu zarówno preparaty ogólnowitaminowe dla wszystkich koni, jak i wyspecjalizowane produkty dla koni. Dla tych, o podwyższonym zapotrzebowaniu na poszczególne składniki odżywcze, jak i cierpiących na niedobory. Produkty Marstall wspierają formę i samopoczucie koni sportowych, rekreacyjnych i hodowlanych, a także koni cierpiących na dolegliwości ze strony układu pokarmowego, lipcówkę czy problemy kopytowe.

Marka Marstall – naturalne pasze dla koni

Firma Marstall produkująca naturalne pasze dla koni, powstała w 1974 roku. Na rynku europejskim jest prekursorem pełnowartościowych pasz typu musli. W ofercie firmy możesz znaleźć także suplementy, mesz oraz przysmaki. Pasza dla koni sportowych, rekreacyjnych i hodowlanych, a także dodatki paszowe dla koni. W ofercie dostępna jest pasza dla koni niepracujących, nadpobudliwych, a także próbki pasz. Oferowane pzez Marstall produkty powstają wyłącznie z lokalnych surowców pozyskanych zgodnie z europejskimi standardami. Każdą partię surowca do produkcji poddano wnikliwym badaniom laboratoryjnym, dlatego wszystkie produkty są w pełni bezpieczne.

Aby osiągnąć zamierzone efekty, należy karmić konie zgodnie z zaleceniami podanymi w opisie produktu i na opakowaniu.

Waga 4 kg
Waga

1 kg, 3 kg

Opakowanie

Puszka, Wiaderko

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Suplement Darm-Regulator Marstall”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *