Menu Zamknij

Suplement BiotineMix Subli

166,80 

Suplement BiotineMix Subli wspiera zdrowe kopyta, sierść i skórę. To doskonały preparat przy problemach z kruchością i łamliwością kopyt. Działa regenerująco na naskórek oraz poprawia strukturę, formę i kolor sierści. Ponadto biotyna wpływa również na prawidłowy wzrost i rozwój organizmu.

Biotynę dla koni zalecamy przy problemach z kopytami takimi jak: gnicie strzałki i piętki, rak kopyta, osłabiona struktura puszki kopytowej, spowolniony wzrost rogu, kruszenie puszki kopytowej. Suplement wspomaga skórę i sierść koni – działa regenerująco na naskórek, poprawia strukturę, formę i kolor sierści.

Opakowanie 1 kg

Suplement BiotineMix Subli

Biotyna Bubli BiotineMix

Suplement Subli BiotineMix wspiera zdrowe kopyta, sierść i skórę. To doskonały preparat przy problemach z kruchością i łamliwością kopyt. Działa regenerująco na naskórek oraz poprawia strukturę, formę i kolor sierści. Ponadto biotyna wpływa również na prawidłowy wzrost i rozwój organizmu.

Na mocną skórę, sierść i kopyta – suplement BiotineMix Subli

Skóra, sierść i kopyta składają się z włóknistych białek. Białka te nazywane są keratyną. Biotyna odgrywa bardzo ważną rolę w tworzeniu keratyny, dodając więc biotynę do codziennej porcji paszy możemy poprawić stan skóry, sierści i kopyt.

Biotyna (inaczej witamina H, koenzym R lub witamina B7) uczestniczy w syntezie kwasów tłuszczowych, metabolizmie leucyny oraz pełni istotną rolę w procesie glukoneogenezy. Powoduje obniżenie zawartości glukozy we krwi. Wpływa również na prawidłowy wzrost i rozwój organizmu, a także odpowiedni stan skóry. Liczne badania udowodniły, że konie regularnie suplementowane biotyną wykazywały szybszy wzrost rogu kopytowego i zwiększoną twardość. Oznacza to, że biotyna dla koni pomaga przy problemach z kruchością i łamliwością kopyt.

Biotynę dla koni zalecamy przy problemach z kopytami takimi jak: gnicie strzałki i piętki, rak kopyta, osłabiona struktura puszki kopytowej, spowolniony wzrost rogu, kruszenie puszki kopytowej.

Wspomaga skórę i sierść koni – działa regenerująco na naskórek; poprawia strukturę, formę i kolor sierści.

musli subli

Skład: Witamina H  5660 mg/kg

Zalecane dawkowanie to dla dorosłego konia: 3 g do 6 g (1/2 do 1 miarki) na dzień. Dla źrebaka, kuca: 3g (pół miarki) na dzień.

Do uzyskania najlepszego rezultatu należy stosować preparat przez trzy miesiące.

 

Suplementy dla koni

Suplementy dla koni są niezbędne, aby utrzymać zwierzę w dobrej kondycji. Wybieraj preparaty, które zawierają skład najwyższej jakości. Nie wszystkie składniki z diety da się uzupełnić paszami. Przy dużym wysiłku u koni zachodzi potrzeba stosowania dodatkowych witamin. Substancje odżywcze dla konia poprawiają jego wygląd, jakość sierści, kopyta oraz ogólne zdrowie. Każdy koń, który tylko dostaje owies wymaga uzupełnienia mikroskładników. Niedobory pojawiają się także u tych zwierząt, które poddawane są dużym obciążeniom treningowym i startują w zawodach. Warto się zastanowić także nad wsparciem wzrostu młodych koni, źrebnych klaczy i koni seniorów. Także rekonwalescenci wymagają większej troski ze strony właściciela i dostarczenie substancji bioaktywnych. Po operacji i ciężkich urazach zmienia się zapotrzebowanie, przez co wymagane jest podawanie suplementów.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Suplement BiotineMix Subli”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *