Menu Zamknij

Suplement Amino-Muskel PLUS Marstall

350,40 801,60 

Suplement Amino-Muskel Marstall to preparat stworzony, aby zaopatrzyć organizm konia w pełen zestaw aminokwasów egzogennych niezbędnych do szybkiej regeneracji mięśni, zwłaszcza po intensywnym treningu.

Preparat Amino-Muskel PLUS należy podawać 1-1,5 h po treningu.

Dostępne w opakowaniach: wiaderko 3,5kg / wiadro 9 kg

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,

Suplement Amino-Muskel PLUS Marstall

Opakowanie: wiaderko 3,5kg / wiadro 9 kg

Amino-Muskel-PLUS Marstall

Suplement Amino-Muskel Marstall to preparat stworzony, aby zaopatrzyć organizm konia w pełen zestaw aminokwasów egzogennych niezbędnych do szybkiej regeneracji mięśni, zwłaszcza po intensywnym treningu. Zawiera wysoką koncentrację cystyny, leucyny, lizyny, treoniny, metioniny i tryptofanu.

Suplement Amino-Muskel PLUS Marstall – preparat proteinowy dla koni

Trawokulki Wiesen-Cobs Marstall

Włókna mięśniowe stanowią 40% wagi ciała konia, zaś ich główny budulec to białko. Praktyka żywieniowa opiera się na dawkach pokarmowych ze zredukowaną zawartością białka, które musi wykazywać wysoką przyswajalność i wartość odżywczą. Aby mięśnie konia po wysiłku mogły szybko się zregenerować, należy dostarczyć organizmowi kompletu aminokwasów w odpowiednich proporcjach.

W tym procesie biorą udział dwie grupy aminokwasów: endogenne oraz egzogenne. Aminokwasy endogenne organizm wytwarza samodzielnie, natomiast aminokwasy egzogenne muszą być dostarczone wraz z pożywieniem. W celu wytworzenia pojedynczej komórki mięśniowej organizm konia potrzebuje cały zestaw aminokwasów, zarówno endogennych, jak i egzogennych. Niedobór aminokwasów egzogennych ogranicza proces syntezy białek wykorzystywanych jako budulec. Tym samym spowalnia proces regeneracji mięśni po treningu.

Suplement Amino-Muskel PLUS uzupełnia komplet aminokwasów egzogennych, przez co poprawia ogólną przyswajalność białka z paszy. Dzięki temu możesz zmniejszyć podaż białka w diecie konia redukując ryzyko podania zbyt dużej ilości.

Preparat Amino-Muskel PLUS należy podawać 1-1,5 h po treningu.

Witaminy i suplementy dla koni

Trawokulki Wiesen-Cobs Marstall

Oczywistym jest fakt, że każdy koń jest inny i ma inne potrzeby. Czasem standardowe rozwiązania żywieniowe nie wystarczają. Dlatego firma  Marstall wyszła naprzeciw oczekiwaniom i oferuje szeroką gamę produktów uzupełniających codzienną dietę. Znajdziesz tu zarówno preparaty ogólnowitaminowe dla wszystkich koni, jak i wyspecjalizowane produkty dla koni. Dla tych, o podwyższonym zapotrzebowaniu na poszczególne składniki odżywcze, jak i cierpiących na niedobory. Produkty Marstall wspierają formę i samopoczucie koni sportowych, rekreacyjnych i hodowlanych, a także koni cierpiących na dolegliwości ze strony układu pokarmowego, lipcówkę czy problemy kopytowe.

Aby osiągnąć zamierzone efekty, należy karmić konie zgodnie z zaleceniami podanymi w opisie produktu i na opakowaniu.

Waga Brak danych
Waga

3,5 kg, 9 kg

Opakowanie

Wiadro, Wiaderko

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Suplement Amino-Muskel PLUS Marstall”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *