Menu Zamknij

Strzemiona aluminiowe Balotade Solid

299,99 

Strzemiona aluminiowe Balotade® Solid to idealny wybór dla tych jeźdźców, którzy szukają bardzo lekkich lecz zarazem wytrzymałych strzemion.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
balotade

Strzemiona aluminiowe Balotade®

Strzemiona aluminiowe Balotade Solid to idealny wybór dla tych jeźdźców, którzy szukają bardzo lekkich lecz zarazem wytrzymałych strzemion. W przeciwieństwie do strzemion metalowych, strzemiona aluminiowe są odporne na rdzewienie i nie wymagają specjalnej pielęgnacji.

Strzemiona aluminiowe Balotade Solid – dla ekstremalnych sytuacji

Stosunkowo szeroka, antypoślizgowa stopka typu “tarka” zapewnia maksymalną stabilizację stopy i zapobiega nadmiernemu przesuwaniu się stopy w strzemieniu nawet w ekstremalnych sytuacjach. Chociaż strzemiona aluminiowe znajdą swoje zastosowanie we wszystkich dyscyplinach jeździeckich to szczególnie podczas skoków docenić można pewne oparcie dla stopy, które zapewniają.

Dzięki żywym, metalicznym kolorom strzemiona prezentują się bardzo efektownie.

Strzemiona dostępne są w kolorze czerwonym i niebieskim.

Rozmiar: 12 cm

Waga : 400g ( para 800g)

Sprawdź też jakie inne produkty Balotade znajdziesz w Stiplu.

Kolor

Czerwony, Niebieski

Marka

Balotade

Balotade to polska firma serwisa wysokiej jakości profesjonalny sprzęt jeździecki. W ofercie firmy można znaleźć m.in. siodła, napierśniki, ochraniacze, ogłowia, wodze, wędzidła, czy odzież jeździecka. Wygoda dla konia i jego jeźdźca to priorytet firmy w produkowaniu sprzętu profesjonalnego sprzętu do jazdy konnej. Dlatego marka oferuje produkty ręcznie szyte z naturalj, ukierunkowuj markę. Jeździe do sportu, w których zawsze mamy jeździec: jeździec i koń. Obydwoje powinni być zaopatrzeni w sprzęcie nie tylko komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Bezpieczny sprzęt jeździecki na sprzęt wytrzymały i profesjonalnie wykonany. Dodatkowo powinno się mieć odpowiednio dobierać, a następnie pielęgnować. Balotade robi wszystko, aby badanie tym. Marka od wielu lat dba o konia oraz jeźdźca, a także dzieli się doświadczeniem i edukuje. Produkty Balotade można znaleźć w sklepach na całym świecie.
balotade