Menu Zamknij

Siodło Rajdowe Balotade Tank

1799,99 

Profesjonalne skórzane siodło rajdowe Balotade® Tank.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
balotade

Siodło Rajdowe Balotade Tank

Siodło Rajdowe Balotade Tank to siodło o wszechstronnym profilu. Sprawdzi się zarówno w terenie jak i na ujeżdżalni. Bez problemu można w nim skakać i trenować podstawy ujeżdżenia. Świetne sprawdzi się także dla osób które chciałyby zacząć przygodę z jazdą konną.

Można w nim jeździć bez stresu, rozwijać się wszechstronnie, a także czerpać przyjemność z wyjazdów w teren.

Siodło Rajdowe Balotade Tank – miękkie, przeszywane, pręgowane siedzisko.

Wyjątkowe siedzisko sprawi że nie odczujesz dyskomfortu nawet podczas długich wędrówek. Specjalna konstrukcja zapobiega odparzeniom i kontuzjom podczas wyjazdów.

W siodle Balotade® Tank zastosowaliśmy dodatkowo specjalnie przeszywane poduszki kolanowe. Dzięki temu mają większą wytrzymałość i są mniej podatne na zużycie. Kolana będą mogły miękko osiąść i zapewniać oparcie bez uczucia dyskomfortu.

Siodło Rajdowe Balotade Tank – szeroko rozstawione ławki.

Ławki są rozstawione 6 cm od siebie. Dzięki temu Balotade® Tank zapewnia dużo miejsca na kręgosłup konia. Dodatkowo doskonale rozkładają cały ciężar poprawiając jego komfort.

Dzięki specjalnemu połączeniu z tyłu pracują równomiernie niezależnie od sytuacji. A symetrycznie rozmieszczone zaczepy pozwalają na przymocowanie sakw.

System wymiennych łęków Balotade® Switch.

System wymiennych łęków pozwala na szybkie dostosowanie rozstawu łęku niezależnie od grzbietu. Nie trzeba wymieniać siodła. Wystarczy kupić inny łęk i zmienić go w ciągu kilku minut. Można posiadać kilka łęków i dostosowywać siodło do innych koni na bieżąco.

Wymiana jest bardzo prosta. Wystarczy za pomocą śrubokrętu wykręcić 2 śruby i wymienić łęk. Wszystko trwa maksymalnie 5 minut. Domyślnie zainstalowany jest łęk Niebieski – Średni/M/29.

Do wyboru mamy także łęk:

  • Czerwony – Wąski/S/27
  • Zielony – Średnio-Szeroki/ML/31
  • Czarny – Szeroki/L/32
  • Żółty – Bardzo Szeroki/XL/34

Wszystkie kolory wymiennych łęków można zamówić TUTAJ.

2 Lata Gwarancji

2 lata gwarancji na wykonanie i skórę. Zapewniamy Ci spokój i pewność czerpania przyjemności z jazdy. Nawet po jej upływie producent zapewni serwis po preferencyjnych cenach.

Duży wybór rozmiarów siedziska

Siodło dostępne jest w rozmiarach:

  • 16,5″ – Długość tybinki 36 cm, długość paneli 49 cm
  • 17″ – Długość tybinki 37 cm, długość paneli 49 cm
  • 18″ – Długość tybinki 38 cm, długość paneli 54 cm

Naturalna Skóra w 2 Kolorach

W siodle zastosowana została naturalna, importowana skóra bawoła. Dzięki jest ono trwałe, miękkie i przyjemne w dotyku.

Siodło można zakupić w kolorze czarnym lub brązowym. Wyraźne, stonowane kolory świetnie spasują się z resztą osprzętu.

Sprawdź też jakie inne produkty Balotade znajdziesz w Stiplu.

Kolor

Czarny, Brązowy

Rozmiar siedziska

16,5", 17", 18"

Marka

Balotade

Balotade to polska firma serwisa wysokiej jakości profesjonalny sprzęt jeździecki. W ofercie firmy można znaleźć m.in. siodła, napierśniki, ochraniacze, ogłowia, wodze, wędzidła, czy odzież jeździecka. Wygoda dla konia i jego jeźdźca to priorytet firmy w produkowaniu sprzętu profesjonalnego sprzętu do jazdy konnej. Dlatego marka oferuje produkty ręcznie szyte z naturalj, ukierunkowuj markę. Jeździe do sportu, w których zawsze mamy jeździec: jeździec i koń. Obydwoje powinni być zaopatrzeni w sprzęcie nie tylko komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Bezpieczny sprzęt jeździecki na sprzęt wytrzymały i profesjonalnie wykonany. Dodatkowo powinno się mieć odpowiednio dobierać, a następnie pielęgnować. Balotade robi wszystko, aby badanie tym. Marka od wielu lat dba o konia oraz jeźdźca, a także dzieli się doświadczeniem i edukuje. Produkty Balotade można znaleźć w sklepach na całym świecie.
balotade