Menu Zamknij

Sieczka Wiesen-Fasern Marstall

 107,00

Sieczka Wiesen-Fasern Marstall to siano łąkowe w formie sieczki pochodzące z naturalnych alepejskich pastwisk. Składa się z 100% różnorodnych gatunków traw i ziół z pierwszego pokosu.

Poddanie suszeniu ciepłym powietrzem, pozwala zachować wysokie wartości odżywcze, oraz zapobiega pleśni. Wiesen-Fasern to pełnowartościowa pasza objętościowa o wysokiej zawartości włókna oraz minimalnej podaży białka i cukrów prostych.

Opakowanie: worek 15 kg

Kategoria: Tagi: , ,

Sieczka Wiesen-Fasern Marstall

Opakowanie: worek 15 kg

Wiesen-Fasern Marstall

Sieczka Wiesen-Fasern Marstall to siano łąkowe w formie sieczki pochodzące z naturalnych pastwisk alpejskiego Allgäu. Składa się z 100% różnorodnych gatunków traw i ziół z pierwszego pokosu. Poddanie suszeniu ciepłym powietrzem, pozwala zachować wysokie wartości odżywcze, oraz zapobiega pleśni. Pasza nie zawiera melasy, przez co ma niski poziom cukru. Sieczka Marstall to wysoka zawartość włókna przy minimalnej podaży białka.

Sieczka Wiesen-Fasern Marstall – siano z alpejskich łąk

Trawokulki Wiesen-Cobs Marstall

Wiesen-Fasern to siano łąkowe z pastwisk Allgäu w Alpach bogate w różne gatunki traw i ziół. Sieczka może służyć jako uzupełnienie lub całkowite zastąpienie podstawowej paszy objętościowej. 100% produktu pochodzi z pierwszego pokosu – dzięki temu pozyskano siano o najwyższej wartości odżywczej. Po zebraniu siano jest cięte na drobną sieczkę i natychmiast suszone ciepłym powietrzem. To wszystko sprawia, że siano zachowuje niemal wszystkie wartości odżywcze. Dodatkowo badania naukowe wykazały, że siano suszone w takiej technologii zawiera mniej fruktanów i cukrów prostych, w porówaniu do siana suszonego na słońcu.

Wiesen-Fasern to pełnowartościowa pasza objętościowa o wysokiej zawartości włókna oraz minimalnej podaży białka i cukrów prostych. Dzięki temu możesz ją bezpiecznie stosować u koni cierpiących na zaburzenia metaboliczne.

Pasza produkowana jest z formie sieczki, do skarmiana na sucho.

Pasze objętościowe dla koni

Trawokulki Wiesen-Cobs Marstall

Pasze objętościowe są dla koni najistotniejszym elementem diety. Jako podstawowe źródło włókna wspomaga procesy trawienne i zabezpiecza żołądek konia przez działaniem kwasów. Długie przeżuwanie włóknistych pokarmów stymuluje wydzielanie śliny. A także dostarczanie koniowi odpowiedniej ilości pasz objętościowych zapewnia mu zajęcie i spowalnia pobieranie paszy treściwej.

W ofercie marki Marstall znajdziesz pasze objętościowe na bazie lucerny oraz alpejskiego siana odpowiednie do skarmiania zarówno na sucho, jak i na mokro. Sieczki i produkty z prasowanego siana wykonano z najwyższą starannością, wykorzystując wyłącznie siano z pierwszego pokosu. Ponadto, suszone ciepłym powietrzem, jest całkowicie pozbawione pyłu i zarodników pleśni. Produkty Marstall to całkowicie bezpieczny wybór dla wszystkich koni, także tych cierpiących na alergie, problemy oddechowe i zaburzenia metaboliczne.

Aby osiągnąć zamierzone efekty, należy karmić konie zgodnie z zaleceniami podanymi w opisie produktu i na opakowaniu.

Waga 15 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Sieczka Wiesen-Fasern Marstall”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *