Menu Zamknij

Sieczka Kraftpaket AGROBS

123,00 

Sieczka Kraftpaket AGROBS to sieczka z lucerną w formie pelletu, która w pełni pokrywa zapotrzebowanie na kluczowe składniki odżywcze. Stanowi zbilansowane połączenie trawy łąkowej i odpowiednio dobranych ziół z lucerną oraz ziarna. Sieczka dostarcza wartościowego białka oraz wysoko przyswajalnej skrobi. Ponadto wysoka zawartość włókna wpływa pozytywnie na trawienie i metabolizm.

Polecana w szczególności dla koni w okresie zwiększonego zapotrzebowania na energię, dla koni z niedowagą, chudych, a także dla koni starszych, mających problemy z uzębieniem.

Opakowanie 20 kg

Kategoria: Tagi: , ,

Sieczka Kraftpaket AGROBS

sieczka Kraftpaket Agrobs

Sieczka Kraftpaket AGROBS to sieczka z lucerną w formie pelletu, doskonała dla urozmaicenia podstawowej diety. Pasza w pełni pokrywa zapotrzebowanie na kluczowe składniki odżywcze. Stanowi zbilansowane połączenie trawy łąkowej i odpowiednio dobranych ziół z lucerną oraz ziarna. Polecana w szczególności dla koni w okresie zwiększonego zapotrzebowania na energię, dla koni z niedowagą, chudych, a także dla koni starszych, mających problemy z uzębieniem. Sieczka dostarcza wartościowego białka oraz wysoko przyswajalnej skrobi. Ponadto wysoka zawartość włókna wpływa pozytywnie na trawienie i metabolizm.

Pełna wartości odżywczych sieczka Kraftpaket AGROBS

Kraftpaket to sieczka z lucerną pelletu, która stanowi doskonałe połączenie trawy łąkowej i wyselekcjonowanych ziół z lucerną. Sieczka kraftpaket jest bardzo wysoka w aminokwasy, które są jednym z podstawowych składników budulcowych u konia. Zawiera witaminę E i karoten. Co najważniejsze sieczka jest wolna od pyłów i kurzu. Jest to atutem, ponieważ te czynniki mogłyby uczulać konia i powodować u niego niepożądane reakcje alergiczne. W sieczce zawarte są części zielonej kukurydzy, dostarczają one wartościowego białka oraz co jest bardzo ważne, wysoko przyswajalnej skrobi. Ponadto ma wysoką zawartość włókna, które wpływa pozytywnie na trawienie i metabolizm u konia.

Alpen Grun Mash

Skład sieczki: trawa łąkowa, zioła łąkowe, ziarno mikronizowanej kukurydzy oraz część zielona kukurydzy, lucerna.

Sieczka kraftpaket jest zalecana dla koni, które mają zwiększone zapotrzebowanie na energię. Np. ciąża lub zawody. Dobrze się również sprawdza dla starszych koni, które zmagają się z problemami w uzębieniu. Sieczkę dobrze dodać jako dodatek do diety konia. Świetnię urozmaica jego typowe pokarmy i wprowadza nowe smaki do standardowych posiłków. Jak już wyżej wspomnieliśmy sieczka jest bogata w aminokwasy dlatego, dobrze będzie się sprawdzać dla chudych koni, borykającymi się z problemami niedowagi. Poza wymienionymi już produktami z których składa się sieczka jest również bogata w witaminy i minerały, które świetnie uzupełniają zapotrzebowanie na nie. Stosowanie jest zależne od typu konia, mówi się, że na 100 kg masy konia przypada od 100 do 300 g sieczki. Przed podaniem zaleca się namoczenie wodą.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Sieczka Kraftpaket AGROBS”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *