Menu Zamknij

Sieczka Basis Marstall

189,60 

Sieczka Basis Marstall to bezpyłowa sieczka na bazie lucerny. Poddana suszeniu ciepłym powietrzem zachowuje wartości odżywczej, a także jest pozbawiona pleśni, zanieczyszczeń i pyłu.

Basis to umiarkowana zawartość białka, przy równoczesnej wysokiej zawartości włókna. Struktura sieczki skłania konia do długiego i dokładnego przeżuwania. Może stanowić jedyną paszę objętościową w diecie.

Opakowanie: worek 20 kg

Kategoria: Tagi: , ,

Sieczka Basis Marstall

Opakowanie: worek 20 kg

Sieczka Basis Marstall

Sieczka Basis Marstall to pełnowartościowa, bezpyłowa sieczka na bazie lucerny. Poddana suszeniu ciepłym powietrzem zachowuje wartości odżywczej, a także jest pozbawiona pleśni, zanieczyszczeń i pyłu. To umiarkowana zawartość białka, przy równoczesnej wysokiej zawartości włókna. Basis może stanowić jedyną paszę objętościową w diecie.

Sieczka Basis Marstall – siano z alpejskich łąk

Trawokulki Wiesen-Cobs Marstall

Basis to pełnowartościowa mieszanka, która zawiera pociętą na sieczkę lucernę i słomę z dodatkiem melasy i oleju rzepakowego. Struktura paszy skłania konia do długiego i dokładnego przeżuwania, co wpływa pozytywnie na pracę układu trawiennego. Dodatek słomy jęczmiennej i pszenicznej równoważy wysoką zawartość białka i wapnia w sianie z lucerny. Wszystko to sprawia, że sieczka Basis może być stosowana jako jedyna pasza objętościowa w dawce.  Ponadto, zawartość wielonienasyconych kwasów tłuszczowych oraz wysoka zawartość włókna czynią z paszy Basis najwyższej jakości alternatywę dla siana. Sieczka Marstall to doskonały wybór zwłaszcza dla koni z problemami układu oddechowego, uczulonymi na kurz i pleśń.

Pasze objętościowe dla koni

Trawokulki Wiesen-Cobs Marstall

Pasze objętościowe są dla koni najistotniejszym elementem diety. Jako podstawowe źródło włókna wspomaga procesy trawienne i zabezpiecza żołądek konia przez działaniem kwasów. Długie przeżuwanie włóknistych pokarmów stymuluje wydzielanie śliny. A także dostarczanie koniowi odpowiedniej ilości pasz objętościowych zapewnia mu zajęcie i spowalnia pobieranie paszy treściwej.

W ofercie marki Marstall znajdziesz pasze objętościowe na bazie lucerny oraz alpejskiego siana odpowiednie do skarmiania zarówno na sucho, jak i na mokro. Sieczki i produkty z prasowanego siana wykonano z najwyższą starannością, wykorzystując wyłącznie siano z pierwszego pokosu. Ponadto, suszone ciepłym powietrzem, jest całkowicie pozbawione pyłu i zarodników pleśni. Produkty Marstall to całkowicie bezpieczny wybór dla wszystkich koni, także tych cierpiących na alergie, problemy oddechowe i zaburzenia metaboliczne.

Aby osiągnąć zamierzone efekty, należy karmić konie zgodnie z zaleceniami podanymi w opisie produktu i na opakowaniu.

Waga 20 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Sieczka Basis Marstall”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *