Menu Zamknij

Sianokiszonka My Land – SPECIAL

81,60 

Sianokiszonka My Land – SPECIAL. Wartościowe włókno i białko dla koni pracujących. Dostarcza wysokiego udziału energii wolno uwalnianej. Jest doskonałym wyborem dla koni umiarkowanym i intensywnym treningu.

Kategoria: Tagi: ,
myland logo

Sianokiszonka My Land – SPECIAL

Wartościowe włókno i białko dla koni pracujących.

– wolna od kurzu i pyłów

– lekkostrawna

– bez dodatku konserwantów

– trawa z pierwszego pokosu

Sianokiszonka Leader’s Spirit Special dzięki odpowiednio dobranej kompozycji traw i roślin motylkowych dostarcza wysokiego udziału energii wolno uwalnianej, co sprawia, że jest doskonałym wyborem dla koni umiarkowanym i intensywnym treningu. Sianokiszonka zawiera również  wysoki udział wartościowego białka, a także węglowodanów strukturalnych. Bogaty skład produktu pozwala na zmniejszenie ilości podawanej paszy treściwej, a wyższa zawartość włókna surowego zapewnia gwarancje prawidłowego funkcjonowania przewodu pokarmowego.

Polecana szczególnie dla koni:

– sportowych oraz intensywnie trenujących

– średnio pracujących

– dla koni cierpiących na alergie układu oddechowego

– dla koni alergicznych

– dla koni z tendencjami do kolek

Waga 20 kg

Marka

My Land

My Land z siedzibą na Litwie, to firma której główna działalność związana jest z produktami rolnymi, ich przetwarzaniem i eksportem na cały świat. Specjalizują się w produkcji wysokiej jakości produktów dla branży hodowli koni. Produkty My Land powstały we współpracy z Akademią Rolniczą oraz innymi ekspertami i otrzymały wiele certyfikatów, potwierdzających ich jakość i naturalność.
myland logo

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Sianokiszonka My Land – SPECIAL”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *