Menu Zamknij

Sianokiszonka My Land – ENERGY 20kg

 68,00

Sianokiszonka My Land – ENERGY to lekkostrawne źródło energii bez dodatku konserwantów, wolne od pyłów i kurzu. W składzie znajduje się trawa z pierwszego pokosu.

Kategoria: Tagi: ,
myland logo

Sianokiszonka My Land – ENERGY to lekkostrawne źródło energii bez dodatku konserwantów, wolne od pyłów i kurzu. W składzie znajduje się trawa z pierwszego pokosu.

Urozmaica dietę konia, dostarcza mu odpowiednie ilości  wartości odżywczych takich jak białko, witaminy, potas, wapno, magnez, czy karoten.

Szczególnie skierowana do koni: młodych ( jako dodatkowa pasza włóknista z dużą ilością białka), ponieważ zawiera dużą ilość białka, w intensywnym treningu/sportowych, hodowlanych, z tendencją do kolek.

Skład:

7 gatunków traw (100 % traw) życica trwała, kostrzewa łąkowa, tymotka łąkowa, rajgras wyniosły, kostrzewa czerwona, wiechlina łąkowa, lucerna siewna

Składniki:

Sucha masa : 66-72%, Energia : 9 – 10 MJ/ kg, Białko surowe : 11 – 14 %, Cukier < 4 %,  Włókno : 35 – 40 %,  pH 5,5 – 6

Zalecenia żywieniowe:

1-1,5 kg na 100 kg masy ciała na dzień.

Zaleca się powolne wprowadzanie przez 10-15 dni, począwszy od dawkowania 3-4 razy dziennie w niewielkich ilościach. Ilość należy stopniowo zwiększać aż do osiągnięcia dawki 1 -1,5 kg na 100 kg masy ciała konia.

Sianokiszonkę należy skarmić w ciągu 3-4 dni od otwarcia opakowania.

Waga 20 kg

Marka

My Land

My Land z siedzibą na Litwie, to firma której główna działalność związana jest z produktami rolnymi, ich przetwarzaniem i eksportem na cały świat. Specjalizują się w produkcji wysokiej jakości produktów dla branży hodowli koni. Produkty My Land powstały we współpracy z Akademią Rolniczą oraz innymi ekspertami i otrzymały wiele certyfikatów, potwierdzających ich jakość i naturalność.
myland logo

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Sianokiszonka My Land – ENERGY 20kg”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *