Menu Zamknij

Siano Wiesen-Chips Marstall

118,80 

Siano Wiesen-Chips Marstall to prasowane siano łąkowe w formie chipsów. Pochodzi z naturalnych pastwisk alpejskiego Allgäu, i zawiera 100% różnorodnych gatunków traw i ziół z pierwszego pokosu.

Dzięki suszeniu ciepłym powietrzem, Wiesen-Chips gwarantują wysoką wartość odżywczą, niską zawartość cukru, oraz brak pleśni. Wiesen-Chips można skarmiać zarówno na sucho, jak i na mokro.

Opakowanie: worek 15 kg

Kategoria: Tagi: , ,

Siano Wiesen-Chips Marstall

Opakowanie: worek 15 kg

siano wiesen chips marstall

Siano Wiesen-Chips Marstall to prasowane siano łąkowe w formie chipsów. Pochodzi z naturalnych pastwisk alpejskiego Allgäu, i zawiera 100% różnorodnych gatunków traw i ziół z pierwszego pokosu. Dzięki suszeniu ciepłym powietrzem, Wiesen-Chips gwarantują wysoką wartość odżywczą, niską zawartość cukru, oraz brak pleśni. Pasza pozbawiona zanieczyszczeń i pyłu. Nie zawiera melasy, substancji wiążących ani konserwujących. Ponadto ma wysoką zawartość włókna przy minimalnej podaży białka.

Siano Wiesen-Chips Marstall – prasowane siano w formie chipsów

siano marstallPasza Wiesen-Chips to siano łąkowe z pastwisk Allgäu w Alpach bogate w różne gatunki traw i ziół. Może uzupełnić lub zastąpić podstawową paszę objętościową. Aby pozyskać siano o najwyższej wartości odżywczej, 100% produktu pochodzi z pierwszego pokosu. Natychmiast po zebraniu siano jest cięte na sieczkę i suszone ciepłym powietrzem. Dzięki temu zachowuje niemal wszystkie wartości odżywcze. Dodatkowo badania naukowe wykazały, że siano suszone w takiej technologii zawiera mniej fruktanów i cukrów prostych, niż siano suszone na słońcu.

Siano Wiesen-Chips jest pełnowartościową paszą objętościową o wysokiej zawartości włókna przy minimalnej podaży białka i cukrów prostych.  Wszystko to sprawia, że siano Marstall można bezpiecznie stosować u koni cierpiących na zaburzenia metaboliczne.

Wiesen-Chips można skarmiać zarówno na sucho, jak i na mokro.

Pasze objętościowe dla koni

pasza musli marstall

Pasze objętościowe są dla koni najistotniejszym elementem diety. Jako podstawowe źródło włókna wspomaga procesy trawienne i zabezpiecza żołądek konia przez działaniem kwasów. Długie przeżuwanie włóknistych pokarmów stymuluje wydzielanie śliny. A także dostarczanie koniowi odpowiedniej ilości pasz objętościowych zapewnia mu zajęcie i spowalnia pobieranie paszy treściwej.

W ofercie marki Marstall znajdziesz pasze objętościowe na bazie lucerny oraz alpejskiego siana odpowiednie do skarmiania zarówno na sucho, jak i na mokro. Sieczki i produkty z prasowanego siana wykonano z najwyższą starannością, wykorzystując wyłącznie siano z pierwszego pokosu. Ponadto, suszone ciepłym powietrzem, jest całkowicie pozbawione pyłu i zarodników pleśni. Produkty Marstall to całkowicie bezpieczny wybór dla wszystkich koni, także tych cierpiących na alergie, problemy oddechowe i zaburzenia metaboliczne.

Aby osiągnąć zamierzone efekty, należy karmić konie zgodnie z zaleceniami podanymi w opisie produktu i na opakowaniu.

Waga 15 kg

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Siano Wiesen-Chips Marstall”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *