Menu Zamknij

Siano AlpenHeu AGROBS

 76,00

Siano AlpenHeu AGROBS to naturalne siano z alpejskich łąk. Składa się z różnorodnych gatunków traw i ziół, dzięki czemu stanowi bogactwo niezbędnych witamin i minerałów. Suszone ciepłym powietrzem, a następnie odpylane – jest wolne od kurzu i pyłu. Paszę szczególnie polecamy podawać w celu zwiększenia dziennej dawki włókna. Ponadto, jego unikalna kompozycja składników sprawia, że konie chętnie je pobierają.

Opakowanie: 12,5 kg

Kategoria: Tagi: , ,

Siano AlpenHeu AGROBS

Siano AlpenHeu

Siano AlpenHeu AGROBS to wysokiej jakości naturalne siano z alpejskich łąk. Zawiera różnorodne gatunki traw i ziół oraz bogactwo naturalnych witamin i minerałów. Dzięki suszeniu ciepłym powietrzem, a następnie odpylaniu – jest wolne od kurzu i pyłu. Ponadto, unikalna kompozycja składników zapewnia smakowitość. Paszę szczególnie polecamy podawać w celu zwiększenia dziennej dawki włókna.

Naturalne aplejskie siano AlpenHeu AGROBS

AlpenHeu  to siano z alpejskich łąk, zbierane w odpowiedniej fazie wzrostu rośliny. Dzięki temu zapewnia wysoką zawartość włókna surowego i niski udział białka. Zioła i Trawy po zebraniu są suszone ciepłym powietrzem, następnie są mieszane z sianem. Kompozycja składników, zawarte w AlpenHeu, powodują dostarczenie różnego rodzaju witamin i składników mineralnych do organizmu konia. Bardzo dobrze uzupełniają dietę konia i są niezbędne do poprawnego funkcjonowania. AlpenHeu zawiera 100% wysokiej jakości naturalne siano. Siano jest zróżnicowane i zawiera różnego rodzaju gatunki ziół i traw. Dzięki temu nie jest ono nudne, a wręcz przeciwnie konie chętnie je zjadają. Bogactwo witamin i pierwiastkó śladowych, sprzyja diecie konia. AlpenHeu nie zawiera pyłu i kurzu, co jest bardzo ważne dla delikatnych koni, które również zmagają się z problemami alergicznymi.

Alpen Grun Mash

Skład: trawy i zioła suszone ciepłym powietrzem, siano łąkowe

Składniki odżywcze i minerały: Białko surowe – 6,9%, Tłuszcze i oleje – 1,4% ,Włókno surowe – 30,3%, Popiół surowy – 3,6%,  Wapń – 0,37, Fosfor – 0,16%,  Magnez – 0,16%,  Chlor – 0,24%, Sód – 0,02%, Potas – 1,18%, Siarka – 0,16%, Skrobia – 1,34%,  Cukier,  6,7%,  Fruktany – 3,38%,  Cynk – 25 mg/kg,  Mangan – 58 mg/kg, Miedź – 5,6 mg/kg,  Selen < 0,04%,  Lizyna – 0,36%, Metionina – 0,13%,  Cystyna – 0,14%,  Treonina – 0,3%,  Energia strawna – 7,52 MJ/kg

AlpenHeu zalecamy dla wszystkich typów koni. Zdecydowanie dobrze się sprawdza, kiedy chcemy zwiększyć dawkę włókna w diecie konia. Ponieważ siano z alpejskich łąk jest bogate we włókno i uzupełnia zapotrzebowanie konia na nie. Najlepiej sprawdza się jako dodatek do głównych posiłków koni. Często używany jest również jako zamiennik, co ze względu na jego skład jest dobrym rozwiązaniem. Świetnie sprawdza się u koni chudych, które wymagają nadbudowania. Najlepiej podawać 1,5 kg siana na 100 kg masy konia.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Siano AlpenHeu AGROBS”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *