Menu Zamknij

Rękawiczki Sportstyle Winter – Uvex

179,00 

Rękawiczki sportstyle winter to wersja modelu sportstyle na chłodniejsze pory roku.

Kategoria: Tagi: ,

Rękawiczki Sportstyle Winter – Uvex to wersja modelu sportstyle na chłodniejsze pory roku. Zaprojektowane w sposób, odpowiadający na unikalne potrzeby jeźdźców. Wykonane z powlekanego pouliretanem nylonu – „sztuczna skóra”, charakteryzującego się wysoką trwałością, elastycznością oraz oddychalnością.

Wysoka przyczepność materiału, pozwala na pewne i bezpieczne trzymanie wodzy w ręku, bez względu na warunki pogodowe. Kluczowe obszary, mają dodatkową warstwę materiału, by zapewnić optymalną  ochronę dłoni. W pozostałych miejscach, uzyskane wrażenie „drugiej skóry”  daje niezbędną, wysoką czułość dotykową. Ocieplenie zapewnione jest przez zastosowanie włókniny Thinsulate. Dzięki jej elastyczności, miękkości i ściśliwości, nie ograniczono ruchu palców i dłoni oraz utrzymano jakość dopasowania.

Rękawiczki Sportstyle Winter – Uvex pozwalają korzystać z ekranów dotykowych. Można prać w temperaturze do 30° C. Występują w 3 wariantach kolorystycznych: czarnym,  białym i brązowym. Rozmiary w systemie francuskim (liczone w calach francuskich, 1 cal=2,707 cm) od 5 do 11 co 0,5 cala fr. Rozmiar to obwód dłoni w najszerszym miejscu bez kciuka.