Menu Zamknij

Rękawiczki I-Performance 2 – Uvex

159,00 

Rękawiczki i-performance 2 zostały zaprojektowane w sposób, odpowiadający na unikalne potrzeby jeźdźców, szczególnie profesjonalnych.

Kategoria: Tagi: ,

Rękawiczki I-Performance 2 – Uvex zaprojektowano w sposób, odpowiadający na unikalne potrzeby jeźdźców, szczególnie profesjonalnych. Wykonane z powlekanego pouliretanem nylonu – „sztuczna skóra”, charakteryzującego się wysoką trwałością, elastycznością ( w 4-kierunkach ) oraz oddychalnością.

Wysoka przyczepność materiału, pozwala na pewne i bezpieczne trzymanie wodzy w ręku, bez względu na warunki pogodowe. Kluczowe obszary, mają dodatkową warstwę materiału, by zapewnić optymalną  ochronę dłoni. W pozostałych miejscach, uzyskane wrażenie „drugiej skóry”  daje niezbędną, wysoką czułość dotykową. Dodatkowe elastyczne przestrzenie wentylacyjne, zapewniają wysoki komfort termiczny. Ulubione rękawiczki dresażystów.

Rękawiczki I-Performance 2 – Uvex pozwalają korzystać z ekranów dotykowych. Można prać w temperaturze do 30° C. Występują w 4 wariantach kolorystycznych; czarnym, granatowym, białym i brązowym oraz seria limitowana czerń, granat, brąz z różowymi wstawkami.

Rozmiary w systemie francuskim (liczone w calach francuskich, 1 cal=2,707 cm) od 6 do 10 co 0,5 cala fr. Rozmiar to obwód dłoni w najszerszym miejscu bez kciuka.