Menu Zamknij

Rękawiczki Ceravent – Uvex

279,00 

Innowacyjny design, nadzwyczajna lekkość, ultranowoczesne materiały. Rękawiczki CERAVENT to produkt UVEX’a godny XXI wieku.

Kategoria: Tagi: ,

Rękawiczki Ceravent – Uvex to innowacyjny design, nadzwyczajna lekkość, ultranowoczesne materiały. Rękawiczki Uvex’a to produkt godny XXI wieku.

Połączenie materiału „ceraspace” powlekanego poliamidem i nylonu powleczonego poliuretanem, zaowocowało rozciągliwością we wszystkich kierunkach „4D” oraz wysoka odpornością na zużycie.

Dzięki zastosowaniu nowatorskich tkanin, rękawiczki wspaniale dopasowują się do ręki oraz dają naturalne wrażenia dotykowe.

Wysoka oddychalność oraz kontrola wilgotności gwarantują niezrównany standard użytkowania. Wspaniała elastyczność oraz przyczepność, pozwalają na pewne i bezpieczne trzymanie wodzy w ręku, bez względu na warunki pogodowe.

Zgodnie z obowiązującymi standardami, pozwalają korzystać z ekranów dotykowych smartfonów i tabletów.

Rękawiczki Ceravent – Uvex można prać w temperaturze do 30° C. Dostępne w kolorze czarnym. Rozmiary w systemie francuskim (liczone w calach francuskich, 1 cal=2,707 cm) od 6,5 do 10,5 cala fr. Rozmiar to obwód dłoni w najszerszym miejscu bez kciuka.