Menu Zamknij

Puśliska skórzane Balotade Pro

191,99 

Puśliska skórzane Balotade® Pro wykonane z wyjątkowo miękkiej lecz wytrzymałej bawolej skóry z dodatkowym wzmocnieniem w postaci nylonowych przeszyć.

Model Balotade® Pro stworzony został głównie do zastosowania w siodłach wykonanych z delikatniejszych materiałów  lub do do bardzo częstego użytku.

SKU: Brak danych Kategoria: Tagi: ,
balotade

Puśliska skórzane Balotade Pro

Puśliska skórzane Balotade Pro wykonane z wyjątkowo miękkiej lecz wytrzymałej bawolej skóry z dodatkowym wzmocnieniem w postaci nylonowych przeszyć

Model Balotade® Pro stworzony został głównie do zastosowania w siodłach wykonanych z delikatniejszych materiałów  lub do do bardzo częstego użytku.

Dzięki użytemu do ich produkcji rodzajowi skóry puśliska nie wycierają siodła w miejscu przylegania tak jak większośc standardowych modeli.

Balotade®  Pro zostały stworzone z myślą o jeźdźcach, którzy w puśliskach szukają wytrzymałości lecz równocześnie chcą zadbać o swoje siodła.

Ponumerowane dziurki umożliwiają szybkie i dokładne dopasowanie długości strzemion.

Srebrne, metalowe okucia wykonane są ze stali nierdzewnej.

Puśliska Balotade Pro dostępne są w dwóch kolorach: czarnym i brązowym

W ofercie dostępne są długości: 125 cm, 135 cm, 145 cm, 155 cm

Sprawdź też jakie inne produkty Balotade znajdziesz w Stiplu.

Kolor

Czarny, Brązowy

Rozmiar

125cm, 135cm, 145cm, 155cm

Marka

Balotade

Balotade to polska firma serwisa wysokiej jakości profesjonalny sprzęt jeździecki. W ofercie firmy można znaleźć m.in. siodła, napierśniki, ochraniacze, ogłowia, wodze, wędzidła, czy odzież jeździecka. Wygoda dla konia i jego jeźdźca to priorytet firmy w produkowaniu sprzętu profesjonalnego sprzętu do jazdy konnej. Dlatego marka oferuje produkty ręcznie szyte z naturalj, ukierunkowuj markę. Jeździe do sportu, w których zawsze mamy jeździec: jeździec i koń. Obydwoje powinni być zaopatrzeni w sprzęcie nie tylko komfort, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Bezpieczny sprzęt jeździecki na sprzęt wytrzymały i profesjonalnie wykonany. Dodatkowo powinno się mieć odpowiednio dobierać, a następnie pielęgnować. Balotade robi wszystko, aby badanie tym. Marka od wielu lat dba o konia oraz jeźdźca, a także dzieli się doświadczeniem i edukuje. Produkty Balotade można znaleźć w sklepach na całym świecie.
balotade